У ВСП «Надвірнянський фаховий коледжі Національного транспортного університету» за ініціативи заступника директора з навчальної роботи Василя СКРИПНИКА відбувся тренінг на тему: «Методи збереження психологічного здоров’я в професійній діяльності викладача в умовах війни», який провела кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри клінічної та реабілітаційної психології, фахівчиня Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Мирослава КУЛЕША-ЛЮБІНЕЦЬ. 25 викладачів, учасників заходу, ознайомилися зі скринінговими методиками для оцінки свого психоемоційного стану, з’ясували, як можуть проявлятися сильні та слабкі сторони особистості, та освоїли техніки підтримки внутрішньої рівноваги.
Завідувачка методичного кабінету коледжу Марія МАМЧУК разом із усіма викладачами висловили щиру подяку пані Мирославі за проведений тренінг, який допоміг учасникам заходу глибше вникнути в суть ментального здоров’я, ознайомитися з методами подолання стресових ситуацій в умовах воєнного стану. Присутні виявили бажання продовжити співпрацю з університетом.














