26 листопада 2024 року у ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" відбулися звітно-виборна конференція профспілкової організації студентів та звітно-виборні збори профспілкової організації працівників коледжу.
Заслухавши доповіді голів та ревізійних комісій за 2019-2024 роки, присутні припинили повноваження та обрали нові профспілкові органи.
Дякуємо Зоряні Король, голові, Уляні Гураль, заступниці голови Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України, Ростиславу Нагорному, директору коледжу, за добру оцінку роботи профспілкових організацій, постійну підтримку, конструктивну співпрацю та побажали новообраним продовжувати напрацювання профспілок, підтримувати позитивний імідж та високу довіру студентів і працівників закладу освіти.
Вітаємо новообраних голів Тетяну Богославець-Дроздюк, голову профспілкової організації студентів, та Ігоря Цурака, голову профспілкової організації працівників, та їх комітети, бажаємо натхнення, успішної реалізації майбутніх планів і проєктів, плідної співпраці між профкомами працівників і студентів задля підтримки та розвитку нашої коледжівської спільноти.






