30 жовтня 2024 в коледжі відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування. 170 представників академічних груп заслухали звіт голови Яни Грабовецької про роботу студентського самоврядування у 2023-2024 навчальному році, особлива увага була звернута на участь студенства в акредитаційних процедурах, організації та проведенні спортивних та інших заходах.
За результатами таємного голосування 144 голоси були віддані за Яну Грабовецьку, студентку групи І-31, яка вдруге поспіль очолить студентське самоврядування в закладі. Наталія Паньків, студентка групи ТБ-21, обрана заступницею, а Софія Псюк, студентка групи ТТ-11, секретарем Ради студентського самоврядування.
Команду Яни сформували:
Боднарчук Богдана, студент гр. П-21 – голова студентської ради гуртожитку №1;
Сухарчук Михайло, студент гр. ЕМ-41 – голова студентської ради гуртожитку №2;
Якубів Олег, студент гр. ІТ-31;
Шпинта Євген, студент гр. ТБ-31;
Остап’юк Анастасія, студентка гр. І-21;
Попова Анастасія, студентка гр. П-21;
Синяк Вероніка, студентка гр. ТТ-31;
Мартинець Олександр, студент гр. АТі-21;
Госедло Богдана, студента гр. АТ-32;
Яворський Захарій, студент гр. ЕМ-21;
Зваричович Іван, студент гр. ЕМ-11;
Мушак Данило, студент гр. ТБ-11.
Студентське самоврядування ВСП «Надвірнянський фаховий коледж
НТУ» є невід’ємною частиною громадського самоврядування закладу фахової передвищої освіти. Студентське самоврядування - це право і можливість
студентів закладу фахової передвищої освіти вирішувати питання навчання і
побуту, захисту своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні закладом.
Вітаємо новий склад Студентськоï ради коледжу, бажаємо їм успіхів, нових креативних ідей, подальший перспективний розвиток студентського самоврядування, примножувати наші традиції та збагачувати новими кольорами студентське життя!





