17 травня на спортивному майданчику ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" відбувся фізкультурно-спортивний захід "Олімпійський день" присвячений 62-річниці коледжу та ХХХІІІ-ім Літнім Олімпійським іграм.
Серед почесних гостей були присутні: депутат Верховної Ради України, заслужений майстер спорту України, володар титулу найсильніша людина світу Василь Вірастюк, голова Надвірнянської районної ради Кеніз Олександр, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Боднарук Євгеній, голова відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області, заслужений тренер України Карабін Мирослав, начальник територіального управління служби судової охорони в Івано-Франківській області Воробчак Андрій, начальник відділу молоді та спорту Шовгенюк Василь.
Родзинкою заходу були Зевс та його донька Афіна і П'єр де Кубертен, французький громадський діяч, ініціатор відродження давньогрецьких Олімпійський змагань, які з імпровізованої гори Олімп розповіли історію виникнення Олімпійський ігор.
Під час заходу директор коледжу Ростислав Нагорний, керівник фізичного виховання Ігор Цурак спільно з почесними гостями вручили нагороди та цінні подарунки призерам та переможцю Спартакіади коледжу серед студентів І курсу. Беззаперечним лідером у спартакіаді була збірна команди групи ЕМ-11(керівник групи Мельник Людмила, староста групи Вакій Микола та фізорг Захарій Яворський).
Опісля талановита студентська молодь з Центру дозвілля та творчості студентів під професійним керівництвом Іванни Микитин та колективу Центру привітали з днем коледжу всіх присутніх чудовими художніми номерами. Потішили своїми показовими виступами студентки-гімнастки Івано-Франківського фахового коледжу (голова циклової комісії гімнастики Христина Іванюк). Поділились досвідом самозахисту працівники територіального управління служби судової охорони в Івано-Франківській області.
Висловлюємо щиру подяку гостям за присутність на заході та подарунки і неймовірні показові виступи.
Дякуємо активній студентській молоді та педагогічним працівникам за любов та всебічну підтримку фізичної культури та спорту.
Літо буде дуже спекотним на спортивні події! Вболіваємо за наших олімпійців та національну збірну України з футболу.


















