19 березня 2024 року у ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" під керівництвом Тараса Яремовича Дунця відбулось друге практичне заняття з першої домедичної допомоги для студентів І курсів.
Студенти мали можливість відпрацювати зупинку кровотечі різними способами, а також алгоритм дій при непритомному стані (непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень).
Про наступні заходи повідомлятимемо додатково.
Бережіть себе!
Всім міцного здоров'я!



