13 березня 2024 року у ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" під керівництвом бойового медика, ветерана війни та чудового професіонала Тараса Яремовича Дунця відбулось перше вступне практичне заняття з долікарської допомоги для студентів І курсів. Протягом декількох занять студентів навчать діяти в екстрених ситуаціях: алгоритм дій при непритомному стані, зупинки різних видів кровотеч, правилами користування турнікетами та іншими засобами, непрямого масажу серця і штучного дихання, дій при переломах різних частин тіла, а також елементів тактичної медицини.
Про наступні заходи повідомлятимемо додатково. Бережіть своє здоров'я та не нехтуйте правила безпеки життєдіяльності!






