На виконання наказу Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА №131 від 11.03.2025 «Про проведення ІІ етапу обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна» серед закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти області» команда ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" "Нащадки опришків" взяла участь в даному конкурсі.
Захід проходив на базі ДПТНЗ Івано-Франківське вище професійно-технічне училище сервісного обслуговування.
Над номером команди працювали Іванна МИКИТИН, культорганізатор, Орест МАЦЬКІВ, керівник гуртка, та Світлана ПАВЛИШИН, керівника гуртка. Під час заходу Світланою ОНИЩУК, головою Івано-Франківської ОД(В)А, була вручена подяка Оресту МАЦЬКІВУ та кошик солодощів для учасників.












