Сьогодні, 2 квітня, в рамках навчальної практики, студенти третього курсу відділення бізнесу, права та транспортних технологій ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" були присутні на практичному занятті в Надвірнянському бюро безоплатної правової допомоги.
Заняття проводила завідувачка сектору відділу Надвірнянське бюро правової допомоги Туєшин Людмила Василівна. Студенти ознайомилися зі структурою даного бюро, принципами та методами роботи, веденням справ. Мали змогу проаналізувати реальні звернення громадян, дати на них відповіді, таким чином змогли застосувати набуті в коледжі теоретичні знання на практиці.
Такий візит став надзвичайно корисним для студентів.










