Інформація для людей з особливими потребами

 

Інформація для людей з особливими потребами

Надвірнянський коледж Національного транспортного університету надає Звіт про стан підготовки до виконання Ліцензійних умов щодо доступності до навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та повідомляє про проведені заходи.

З метою забезпечення доступності будівель (навчальних корпусів) Надвірнянського коледжу НТУ для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення вони обладнані відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів – ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення», зокрема:

  • навчальні корпуси автомеханічного, дорожньо-експуатаційного, економічного, юридичного відділень облаштовані кнопками виклику чергового, пандусами на вході. Обладнані спеціально обладнаними сходовими клітками (сходами), дверними прорізами. Навчальні аудиторії перших поверхів забезпечені безбар`єрним входом;
  • їдальня облаштована кнопкою виклику чергового, пандусом на вході, дверними прорізами.

На території коледжу облаштовані місця паркування автомобілів для мобільних груп населення.

Окрім цього, створена робоча група з фахівців технічного нагляду, яка провела обстеження і сформували план проведення першочергових заходів щодо забезпечення інших навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Відповідно до п. 36 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності на офіційному веб-сайті коледжу розміщена інформація про умови для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень.

JoomShaper