Працюємо зі стейкхолдерами навіть влітку

 

З 13 по 24 червня 2022 р. студенти 2 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» проходили навчальну практику під керівництвом викладачів циклової комісії інформаційної діяльності Олександри Плитус та Людмили Трачук. Її метою є ознайомлення здобувачів зі специфікою обраного фаху; закріплення знань, отриманих студентами в процесі навчання у коледжі на основі глибокого вивчення сфери інформаційного забезпечення в установах різного типу (органах державної влади та місцевого самоврядування, центрах надання адміністративних послуг, бібліотеках, архівах тощо), де студенти пізніше проходять технологічну практику, а також для оволодіння початковими виробничими навичками і сучасними системами комунікації. 

Навчальна практика проводиться з метою перевірки професійної готовності майбутнього фахівця до самостійної трудової діяльності, оволодіння студентом первинним професійним досвідом. Ним протягом двох тижнів ділилися провідні фахівці служби діловодства ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», Надвірнянської районної державної адміністрації, Управління культури і туризму Надвірнянської міської ради; бібліотекарі Надвірнянської центральної публічної бібліотеки, Надвірнянської бібліотеки для юнацтва та Надвірнянської бібліотеки для дітей ім. І. Яцури.

Наступним етапом практики було ознайомлення з діяльністю інформаційних установ м. Івано-Франківська – Івано-Франківської обласної наукової бібліотеки ім. І. Франка та Наукової бібліотеки Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. У контексті навчальної практики студенти дізналися більше інформації щодо специфіки діяльності цих установ, особливостей зберігання фондів, схем ведення каталогів, особливостей проведення соціокультурних заходів та індивідуальної роботи з кожним відвідувачем. Працівники обласної книгозбірні поділилася досвідом роботи з автоматизованою інтегрованою бібліотечною системою «Koha», яка цьогоріч запрацювала у бібліотеці в тестовому режимі, а у вузівській бібліотеці студенти дізналися про програму автоматизації «УФД/Бібліотека».

Дякуємо всім відвіданим установам за те, що в такий нелегкий час знайшли можливість нас прийняти! Було приємно бачити щире зацікавлення та захоплення в очах студентів, які обрали цей культурно-освітній, інтелектуальний та універсальний фах.

  

  

  

  

  

  

    

JoomShaper