Привітання ректора Національного транспортного університету Миколи Дмитриченка до Дня коледжу

 

Шановні викладачі, студенти та випускники Надвірнянського фахового коледжу
Національного транспортного університету!

Сердечно вітаю усіх співробітників та студентів коледжу з визначною подією - 60-річчям від дня його заснування. За десятиліття, що минули, Ваш навчальний заклад виріс у потужний освітньо-науковий центр, став одним із лідерів серед закладів передвищої освіти України. Крок за кроком зусиллями педагогів, науковців, організаторів, коледж нарощував свій освітньо-науковий потенціал.

Сьогодні тисячі висококваліфікованих спеціалістів, підготовлених у Надвірнянському фаховому коледжі Національного транспортного університету, успішно працюють у всіх сферах дорожньо-транспортного комплексу України, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, громадянськістю, моральністю, культурою й сумлінням підтверджуючи високоякісну марку свого закладу. Загальний внесок усіх, чия доля пов’язана з коледжем, у становлення й розвиток нашої держави важко переоцінити.

Показово, що у складних умовах колектив коледжу зберіг та примножив багаторічні традиції, зміцнивши матеріально-технічну базу, оновивши кадровий потенціал. Усе це зміцнило Ваш заслужений авторитет і загальне визнання на ниві української освіти.

Є всі підстави сподіватися, що й надалі колектив коледжу йтиме магістральним шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні освітні та наукові досягнення, новітні технології, інформаційно-телекомунікаційні системи, формуватиме громадян нової формації, що дозволить коледжу і в майбутньому посідати чільне місце серед провідних закладів нашої держави.

Зичу колективу та студентам у цей складний для країни час, успішної роботи на благо України, а кожному з Вас - миру, добра, здоров’я та віри в нашу перемогу.

З повагою, щиро,

Ректор Микола ДМИТРИЧЕНКО 

JoomShaper