Профорієнтаційна робота серед молоді

 

У четвер, 7 жовтня 2021 року, напередодні Всесвітнього дня економіста та в рамках діяльності грантового проєкту США «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» а також у співпраці з Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості,  проведено профорієнтаційну роботу серед молоді.

ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» гостинно відчинив двері для учнів Надвірнянського ліцею №2. Організатори заходу ставили собі за мету ознайомити молодь м. Надвірної з переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими  здійснюється підготовка здобувачів фахової передвищої освіти у ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», розкрити основні моменти вибору професії, популяризувати спеціальності соціально-правового відділення.

Ростислав Нагорний,  директор коледжу, привітав учнів Надвірнянського ліцею №2, розповів про історію закладу освіти, його розвиток та сьогодення.

  

Зоряна Станіщук, заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, окреслила основні аспекти зустрічі.

Василь Скрипник, заступник директора з навчальної роботи, демонстрував особливості роботи Центру новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System.

Іван Ферштей, викладач, презентував відеофільм про коледж та провів екскурсію по освітніх системах закладу освіти.

  

Людмила Андрейчук, завідувачка соціально-правового відділення, розповіла про напрями роботи відділення, наявні спеціальності та освітні програми підготовки здобувачів фахової передвищої освіти.

Задля того, щоби майбутні абітурієнти змогли відчути атмосферу студентського середовища, ознайомитися з особливостями освітнього процесу, учням Надвірнянського ліцею № 2 проведено екскурсію по коледжу.  Підлітки відвідали Палац культури та дозвілля студентів коледжу, Центр новітніх технологій навчання «NCNTU-Nеwest System» та кабінет-музей «Карпатська спадщина».

Викладачками соціально-правового відділення проведено презентації спеціальностей, зокрема:

Аліна Гаврилюк, завідувачка навчально-методичною лабораторією, викладачка, презентувала спеціальність «Економіка», навела приклад успіху відомих людей світу та продемонструвала, у формі казки, створення бізнесу, який починається з ідеї.

 

Мар’яна Тимчук, голова циклової комісії економічних дисциплін, провела тестування  на виявлення підприємницького хисту за допомогою технології QR-кодування.

Наталія Купчак, голова циклової комісії юридичних дисциплін, презентувала переваги навчання за спеціальністю «Право»;

Оксана Гаєвська, голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, інформувала про навчання за спеціальностями «Облік та оподаткування» та  «Фінанси, банківська справа та страхування».

Наталія Томчук, викладач-методист, провела тренінг на тему «Найцікавіші та найдивніші гроші планети».

Олеся Кілянська-Божак, завідувачка підготовчими курсами, інформувала учнів про умови вступу до ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», запросила молодь на підготовчі курси.

Підводячи підсумки, виступила заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних районної філії Зоряна Станіщук і зазначила: «Настане день, коли ви зробите свій перший дорослий крок в житті та оберете свою майбутню професію і навчальний заклад. Це серйозний крок вашого майбутнього, що дасть вам знання та навчить професії, яка буде вам до вподоби».

 

 

 

 

 

JoomShaper