8 жовтня - День юриста!

Було отак, так є
І завжди буде,
Закон щоб нас
Виводив із пітьми.
Щоб довіряли,
Вірили нам люди,
І чесним людям
Вірили всі ми!

 Шановні юристи-професіонали, освітяни-правники та студенти – майбутні юристи!

Сьогодні вся країна відзначає ваше професійне свято. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості та цілеспрямованості.

Правник – це надзвичайно важлива, відповідальна та почесна місія, що вимагає невпинної праці, постійного вдосконалення власних знань та вмінь. І тому ваші професійні зусилля мають бути винагородженні повагою і довірою громадян, натхненням та працею студентів.

То ж прийміть слова вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань. Нехай буде легким і безперешкодним шлях по кар’єрних сходах, нехай справедлива Феміда завжди підказує правильних шлях.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, нових здобутків у професійній та освітянській діяльності.

Наш коледж підготував не одне покоління юристів, які стали успішними у різних сферах професійної діяльності та зуміли сповна реалізувати свій потенціал. Ми вдячні усім, хто не забуває свій рідний навчальний заклад, продовжує освітянські традиції та щиро ділиться своїми професійними знаннями та досвідом.

Бажаємо вам завжди йти в ногу з часом, не втрачати віри в себе, не опускали руки, навіть перед серйозними перешкодами.

З Днем юриста!!!

З повагою,

адміністрація коледжу

та циклова комісія юридичних дисциплін

JoomShaper