Зустріч головного спеціаліста перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності та начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Надвірнянського відділення з членами комісії із соціального страхування

 

03 червня 2021 року головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Надвірнянського відділення Поворозник Т.Ю. провела робочу зустріч з членами комісії із соціального страхування у ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ". Також були присутні директор коледжу Нагорний Р.В., заступник директора з навчальної роботи Скрипник В.С., головний бухгалтер Шпинта Г.М., заступник головного бухгалтера Цьомко Н.Д., завідувач методичним кабінетом Мамчук М.Б., викладач, голова ПК працівників коледжу Микитин А.Ю., методисти Купчак С.В. та Грига Л.П., архіваріус Шалімова Л.Ю. та начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Надвірнянського відділення Волошинюк В.В.

В ході зустрічі розглянули питання організації роботи комісії із соціального страхування, її права та обов’язки, особливості оформлення документів по створенню комісії. Звернули увагу на зміни внесені до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України № 2593 від 11.11.2020 р., та інших змін в діючому законодавстві, пов’язаних з проведенням в Україні заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19).

З метою зниження рівня захворюваності працівників закладу, членам комісії із соціального страхування надані роз’яснення щодо порядку отримання застрахованими особами відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів після перенесених травм та захворювань.

 

 

JoomShaper