Тренінг з розвитку конструкторсько-технологічних здібностей молоді засобами Arduino-технологій для учнів Надвірнянського ліцею "Престиж" Надвірнянської міської ради та виставка курсових проектів студентів коледжу

 

У Центрі новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірнянський фаховий коледжу НТУ» проведено тренінг з розвитку конструкторсько-технологічних здібностей молоді засобами Arduino-технологій для учнів Надвірнянського ліцею "Престиж" Надвірнянської міської ради та організовано виставку тематичних проектів.

Спікером виступив Угорчук Володимир Васильович – к.ф.- м.н., викладач ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ».

З вітальним словом виступив Скрипник Василь Степанович, д.т.н., заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», який наголосив на важливості розвитку даного напряму у сучасної молоді.

У заході взяли участь Ферштей Іван Любомирович - викладач ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ» та Штогрин Дмитро Романович - викладач ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ».

Учні дізналися, як запрограмувати Arduino використовуючи передові методики та переглянули нові інженерно-технічні проекти студентів коледжу.

  

  

  

    

JoomShaper