Захист курсових проектів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, дисципліна «Мікропроцесорна техніка»

 

Один з напрямків діяльності Центру новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» - розвиток у молоді інженерно-конструкторських здібностей.

Завдяки діяльності проекту, студенти почали займатися проектуванням мікропроцесорних систем на базі апаратно-обчислюваних платформ для конструювання з використанням інтегральних плат мікроконтролерів та проводити дослідницьку роботу з програмним забезпеченням електронних блоків управління з використанням спеціалізованого обладнання.

В рамках даної роботи проведено захист курсових проектів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, дисципліна «Мікропроцесорна техніка».


Студенти розробили проекти мікропроцесорного керування виконавчими механізмами автомобіля, провели дослідження системи безконтактного запуску двигуна, дослідили процедуру програмування електронних блоків управління з використанням різного апаратного та програмного забезпечення, а також створили різні економічно та технічно вигідні вимірювальні пристрої електронної техніки.

До захисту було представлено: пояснювальну записку, де розписаний технологічний процес виготовлення та використання мікропроцесорної системи чи пристрою, лист А1 з розробленою електричною принциповою, структурною чи інтегральною схемою проекту та сам макет мікропроцесорної системи чи пристрою з лістингом програм, необхідним для роботи.


   

    

  

  

  

JoomShaper