Онлайн-тренінги «Використання QR-кодів у освітньому процесі»

 

25 березня 2021 року у рамках діяльності грантового проекту США «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» та плану роботи коледжу відбулися онлайн-тренінги «Використання QR-кодів у освітньому процесі»

Участь у онлайн-тренінгах взяли викладачі:

  • Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму
  • Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кафедри обліку і оподаткування
  • Відокремленого структурного підрозділу "Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету"

З вступним словом виступив Скрипник Василь Степанович, доктор технічних наук, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», який розповів про те, що QR коди є перспективним засобом донесення інформації до людини майбутнього.

Савчук Тетяна Василівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, розповіла про використання QR кодів у різних сферах діяльності.

Коновальчук Лілія Петрівна, заступник директора з навчальної роботи Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, розповіла про переваги використання QR-кодування. Із залученням QR-кодів можна зашифровувати та отримувати миттєвий доступ до будь-якої інформації у мережі інтернет: навчальних матеріалів в системі дистанційного навчання, відео на YouTube, певної геолокації на Google картах, e-mail, аудіофайлів, книг.

Савчук Ірина Василівна, голова МО викладачів обліково – економічних дисциплін, викладач - методист ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»,  виступила з доповіддю на тему: «Можливості використання  QR-кодів у освітньому процесі», де ознайомила колег з особливостями створення, генерації QR кодів, їх зчитування та використання в освітньому процесі.  

Томчук Наталія Михайлівна, викладач ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»,  виступила з співдоповіддю на тему: «Приклади нестандартних QR кодів», де продемонструвала особливості QR кодів в повсякденному житті.

Мамчук Марія Богданівна, методист ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» ознайомила з перспективними завданнями методичного кабінету з використанням QR кодів.

Горбова Мар’яна Ярославівна, викладач Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, голова циклової комісії туристичного обслуговування, продемонструвала свою роботу на освітній платформі Plickers. Сервіс Plickers дозволяє проводити мобільні голосування і фронтальні опитування під час навчального заняття з вивченого або поточного матеріалу в тестовій формі. Робота з мобільним додатком забирає не більше кількох хвилин. Отримання результатів опитування відбувається на занятті без тривалої перевірки та миттєво виводиться на екран комп’ютера, під’єднаного до Інтернету. 


Усі учасники онлайн-тренінгів погодилися, що такі заходи важливі для обміну досвідом.

 

 

JoomShaper