Випускники - наша гордість!

 

Минають роки і багато змін відбулось у коледжі – здобуто новий статус, змінено назву, структуру, з’явився цілий спектр нових напрямів і спеціальностей підготовки, суттєво оновлено матеріально-технічну базу… та  незмінним лишилось одне – наші цінності, колективний дух, шана традиціям.

 Саме сповідання цих цінностей та наполеглива робота викладачів, які щедро ділилися знаннями, досвідом з роками перетворили першокурсників на високопрофесійних фахівців, які гордо несуть звання

«Випускник Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету».

 

 

 

 

 Крицький Андрій Васильович,

 начальник загального відділу Надвірнянської районної ради.

  У 1999 році закінчив Івано-Франківський автотранспортний технікум за спеціальністю “Правознавство”

 

 

 

 

 

   

 

 

Лешко Василь Дмитрович,

директор філії «Закарпатський державний обласний навчально-курсовий

комбінат»УДП «Укрінтеравтосервіс»,  Президент громадської організації спілки ветеранів автомобільного  

транспорту Закарпатської області.

 У 1974 році закінчив Івано-Франківський автотранспортний технікум за

спеціальністю “Ремонт і технічне обслуговування автомобілів”.

 

 

 

 

 

 

 

Маркуш Марія Андріївна,

суддя Конституційного суду України, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук. 

У 1978 р. закінчила з відзнакою Івано-Франківський автотранспортний технікум за

спеціальністю «Планування на автомобільному транспорті».

 

 

 

 

 

 

Михайло Васильович Ноняк,

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті 

У 2002 році закінчив Надвірнянський коледж НТУза спеціальністю “Обслуговування та ремонт

автомобілів і двигунів”

 

 

 

 

Осташук Микола Михайлович, кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортних технологій Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» .

У 1985 році закінчив Івано-франківський автотранспортний технікум за спеціальністю «Організація технічного обслуговування і ремонту автомобілів».

 

 

 

 

 

 

 

 

Палійчук Микола Васильович, доцент кафедри державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Голова благодійної організації "Фонд Миколи Палійчука", громадської організації «Спільна Праця», екс-мер м. Яремче, екс-губернатор Прикарпаття, депутат обласної ради

 1990 році закінчив Івано-Франківський автотранспортний технікум за спеціальністю «Експлуатація автомобільного транспорту»

 

 

 

 

 

Наші випускники –  це спеціалісти широкого профілю, що зарекомендували себе професіоналами високого рівня, без перешкод працевлаштовуються та реалізовують себе у професійній діяльності. 

Випускники коледжу працюють у державних установах, організаціях району та області, банках, комерційних структурах, на промислових та автотранспортних підприємствах… 

Управління Державної казначейської служби України у Надвірнянському районі

Терещенко Наталія Михайлівна

заступник начальника управління

Стрипа Олександра Богданівна

начальник відділу надходжень та видатків

Романюк Віра Григорівна

заступник начальника відділу надходжень та видатків

Пінах Ірина Михайлівна

головний спеціаліст відділу надходжень та видатків

Семенюк Галина Михайлівна

головний спеціаліст відділу надходжень та видатків

Ломпас Надія Ярославівна

головний спеціаліст відділу надходжень та видатків

Даців Ольга Ігорівна

начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер

Щерб’юк Наталія Ярославівна

головний спеціаліст відділу звітності та бухгалтерського обліку

Волощук Ірина Богданівна

головний спеціаліст відділу звітності та бухгалтерського обліку

Надвірнянський районний суд

Кікінчук (Іванущак) Марія Петрівна

помічник судді

Юрик (Струк) Марія Василівна

помічник судді

Бойко (Андріятин) Неля Володимирівна

помічник судді

Попов Іван Григорович

помічник судді

Скоблей Олександра Василівна

секретар судового засідання

Дмитрук Світлана Іванівна

секретар судового засідання

Клекот (Юрчило) Лідія Михайлівна

секретар судового засідання

Бойчук Оксана Василівна

помічник судді

Кушнірчук (Остап’юк) Марія Дмитрівна

секретар судового засідання

Остапюк Ірина Дмитрівна

секретар суду

Шпитко (Гринішак) Мар’яна Іванівна

секретар судового засідання

Чуревич (Кепещук) Ольга Іванівна

старший секретар суду

Цибулько (Черненко) Діана Борисівна

консультант суду

Гордійчук (Глиста) Христина Василівна

діловод

Федорів Алла Валеріївна

секретар суду

Федоришин (Токарук) Наталія Іванівна

секретар суду

Ковш Сергій Володимирович

головний спеціаліст з інформаційних систем

Нагорняк (Типусяк) Галина Миколаївна

секретар судового засідання

Боєчко (Джигіта) Оксана Романівна

секретар судового засідання

Буратчук (Іванків) Наталія Іванівна

секретар суду

Пинчук Дмитро Ярославович

заступник керівника апарату суду

Федорів (Прокопечко) Леся Юріївна

заступник керівника апарату суду

Левкун Дмитро Дмитрович

помічник судді

Наливайко (Гуриш) Марія Іванівна

консультант суду

ТОВ “АТП 12629”

Белей Ганна Миколаївна

економіст 2 категорії

Климович Марія Дмитрівна

економіст 2 категорії

Кріль Марія Іванівна

касир білетний

Лобур Іванна Миколаївна

касир білетний

Конопада Микола Богданович

інженер

Куцій Марія Матвіївна

диспетчер

Олексюк Оксана Іванівна

диспетчер

Семанчук Богдан Гнатович

механік

Солоничний Михайло Іванович

механік

Косьмій Ігор Степанович

водій автобуса

Косьмій Михайло Степанович

водій автобуса

Чапуга Михайло Олексійович

водій автобуса

Надвірнянська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

Іваночко Оксана Степанівна

Головний державний ревізор-інспектор

Буній Оксана Тарсівна

Головний державний ревізор-інспектор

Гаврилюк Юрій Васильович

Головний державний інспектор

Гунда Оксана Василівна

Головний державний ревізор-інспектор

Дем'янчук Ореста Ярославівна

Начальник відділу

Дмитрук Михайло Миколайович

Головний  державний інспектор

Ковальчишин Оксана Мойсеївна

Головний державний ревізор-інспектор

Королюк Іванна Василівна

Головний державний інспектор

Купчак Марія Василівна

Головний державний інспектор

Лівійська Оксана Дмитрівна

Головний державний ревізор-інспектор

Люта Олександра Михайлівна

Головний державний ревізор-інспектор

Паньків Тетяна Степанівна

Начальник відділу

Пліщук Оксана Миколаївна

Заступник начальника інспекції

Романюк Олександра Олексіївна

Головний державний інспектор

Скиданюк Галина Василівна

Головний державний інспектор

Стефурак Оксана Борисівна

Завідувач сектору

Тимінська Марія Степанівна

Головний державний ревізор-інспектор

Яншок Мар'яна Василівна

Головний державний ревізор-інспектор

Янцюк Марія Василівна

Головний державний інспектор

ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття”

Афтаназів Юрій Богданович

Начальник пункту зливання нафти з автоцистерн

Гладиш Світлана Михайлівна

Бухгалтер

Гунда Орест Дмитрович

Оператор товарний (із заправлення автоцистерн) 4-го розряду

Осташук Оксана Миколаївна

Економіст

Пилип'юк Богдан Миколайович

Бухгалтер - ревізор II категорії

Угринюк Віталій Михайлович

Оператор технологічних установок 5-го розряду

Андрейчук Галина Василівна

Оператор технологічних установок 4-го розряду

Бабінчук Юрій Михайлович

Оператор товарний (з наливання і обліку) 5-го розряду

Берчак Лілія Миколаївна

Вагар-обліковець

Берчак Микола Іванович

Начальник зміни

Богославець Руслана Юріївна

Машиніст технологічних насосів 4-го розряду

Герелишин Леся Василівна

Лаборант хімічного аналізу 4-го розряду

Глодан Іван Михайлович

Виробник товарів народного вжитку (надомник)

Глодан Михайло Михайлович

Оператор технологічних установок 5-го розряду

Григораш Марія Іванівна

Комірник

Гринішак Ігор Ярославович

Виробник товарів народного вжитку (надомник)

Дем'янчук Андрій Яремович

Майстер з ремонту та монтажу КВП та А

Дерещук Оксана Степанівна

Черговий по гуртожитку

Довганюк Володимир Іванович

Начальник ремонтно-монтажної дільниці №2

Заремба Людмила Вікторівна

Старший бухгалтер

Осташук Ганна Василівна

Начальник контрольно -ревізійного відділу

Осташук Олександр Васильович

Начальник резервуарного парку № 2

Пилип'юк Ростислав Ігорович

Заступник начальника цеху з ремонту

Повх Богдан Дмитрович

Старший інспектор

Полатайко Роман Яремович

Майстер з ремонту (експлуатація та ремонт устаткування парогазоповітряного постачання)

Свідрук Тарас Дмитрович

Оператор технологічних установок 5-го розряду

Семенюк Сергій Степанович

Помічник начальника сторожової охорони

Сенеджук Олег Степанович

Слюсар з ремонту (обслуговування) технологічних установок 5-го розряду

Токарук Марія Миколаївна

Заступник головного бухгалтера з питань податкового обліку

Томин Ольга Петрівна

Завідувач господарства

Цінурчин Богдан Михайлович

Машиніст газодувних машин 5-го розряду

Бенюк Мар'яна Іванівна

Діловод

Гринішак Ігор Ярославович

Виробник товарів народного вжитку (надомник)

Дем'янчук Андрій Яремович

Майстер з ремонту та монтажу КВП та А

Дерещук Оксана Степанівна

Черговий по гуртожитку

Довганюк Володимир Іванович

Начальник ремонтно-монтажної дільниці №2

Заремба Людмила Вікторівна

Старший бухгалтер

Осташук Ганна Василівна

Начальник контрольно -ревізійного відділу

Осташук Олександр Васильович

Начальник резервуарного парку № 2

Пилип'юк Ростислав Ігорович

Заступник начальника цеху з ремонту

Повх Богдан Дмитрович

Старший інспектор

Полатайко Роман Яремович

Майстер з ремонту (експлуатація та ремонт устаткування парогазоповітряного постачання)

Свідрук Тарас Дмитрович

Оператор технологічних установок 5-го розряду

Семенюк Сергій Степанович

Помічник начальника сторожової охорони

Сенеджук Олег Степанович

Слюсар з ремонту (обслуговування) технологічних установок 5-го розряду

Токарук Марія Миколаївна

Заступник головного бухгалтера з питань податкового обліку

Томин Ольга Петрівна

Завідувач господарства

Цінурчин Богдан Михайлович

Машиніст газодувних машин 5-го розряду

Бенюк Мар'яна Іванівна

Діловод

Гаврилюк Василь Васильович

Машиніст крана (кранівник) (КС-4574, II група - 20-40 т)

Данилюк Тетяна Михайлівна

Юрисконсульт з договірних та претензійних робіт

Дем'янчук Степан Юрійович

Машиніст технологічних насосів 4-го розряду

Кузьма Петро Васильович.

Зливальник-розливальник 3-го розряду

Логойда Андрій Васильович

Провідний економіст з матеріально-технічного забезпечення

Логойда Марія Іванівна

Бухгалтер

Мартинюк Віталій Михайлович

Оператор технологічних установок 4-го розряду

Микитюк Надія Дмитрівна

Лаборант хімічного аналізу 4-го розряду

Мотуз Володимир Іванович

Економіст

Осташук Ірина Андріївна

Лаборант хімічного аналізу 5-го розряду

Пацак Роман Ігорович

Оператор технологічних установок 5-го розряду

Рибак Світлана Юріївна

Оператор товарний (з наливання і обліку) 4-го розряду

Рудак Юрій Васильович

Оператор товарний 4-го розряду

Сидорук Дмитро Михайлович

Зливальник-розливальник 3-го розряду

Сметанюк Юрій Іванович

Оператор товарний 4-го розряду

Соколюк Володимир Юрійович

Водій автотранспортних засобів (ВАЗ-2131)

Тернівський Мирослав Ярославович

Інспектор

Томин Оксана Михайлівна

Помічник завідувача залу переговорів

Томчук Іван Васильович

Слюсар з ремонту технологічних установок 5-го розряду

Філіппов Володимир Олександрович

Помічник начальника команди

Янкевич Лідія Богданівна

Старший діловод

Кочержук Роман Михайлович

Майстер з ремонту котельного устаткування

Пастернак Юлія Вікторівна

Референт-секретар

Філія Коломийська ДЕД

Савчук Віктор Богданович

водій

Фенеш Андрій Михайлович

начальник ВТВ

Мельничук Ігор Михайлович

слюсар-ремонтник

Відділ статистики у Надвірнянському районі

Коцько Наталія Миколаївна

фахівець з інтерв’ювання

Грабовська Мар’яна Ярославівна

фахівець з інтерв’ювання

Надвірнянський райавтодор

Патроняк Олександра Михайлівна

провідний бухгалтер

Штаєр Любов Василівна

провідний економіст

Буній Мар’яна Василівна

головний бухгалтер

Надвірнянська РДА

Богославець Христина Ігорівна

начальник відділу молоді та спорту

Чумак Сергій Богданович

провідний спеціаліст

Мочарна Мар’яна Василівна

спеціаліст відділу ДРВ

Григорчук Ольга Миколаївна

бухгалтер 

Товариство з додатковою відповідальністю 

«Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій»

 

Ікавець Марія Федорівна

Касир

Бендерська Галина Миколаівна

Інженер відділу експлуатації

Бичковська Олександра Іванівна

Бухгалтер по зарплаті

Келець Ганна Степанівна

Оператор диспетчерського руху

Масевич Марія Дмитрівна

Квитковий касир Городенківського ЗВ АС

Чупа Галина Матвіївна

Квитковий касир Долинське ЗВ АС

Романюк Марія Іванівна

Старший диспетчер Долинського ЗВ АС

Матцшин Любов Тарасівна

Оператор диспетчерського руху Долинського ЗВ АС

Андрусяк Анастасія Володимирівна

Диктор-інформатор міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Бунга Марія Іванівна

Квитковий касир міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Балабан Олександра Тарасівна

Квитковий касир міжміського, підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Дмитрук Олеся Василівна

Квитковий касир міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Кульчицька Марта Михайлівна

Бухгалтер міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Куцик Руслана Якимівна

Квитковий касир міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Ковалик Любов Василівна

Оператор диспетчерського руху міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Мотрук Ганна Василівна

Інженер-куратор міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Ольшанська Марія Петрівна

Дикіор-інформатор міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Черней Тетяна Петрівна

Старший касир міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Павлюк Ганна Андріївна

Квитковий касир міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Парандій Наталія Михайлівна

Перонний контролер міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Яворська Ірина Миколаївна

Оператор диспетчерського руху міжміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Бурдилюк Галина Дмитрівна

Квитковий касир приміського підрозділу Ів-Фраиківського ЗВ АС

Відавська Степанія Михайлівна

Оператор диспетчерського руху приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Гринів Галина Миколаївна

Квитковий касир приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Гачипська Марія Михайлівна

Квитковий касир приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Заседко Ольга Василівна

Оператор диспетчерського рух приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Кріцак Стефанія Василівна

Квитковий касир приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Микула Галина Василівна

Перонний контролер приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Олексюк Марія Миколаївна

Оператор диспетчерського руху приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Притуляк Марія Іванівна

Квитковий касир приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Петрунів Любов Василівна

Оператор диспетчерського руху приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Чучук Світлана Тарасівна

Старший касир приміського підрозділу Ів-Фраиківського ЗВ АС

Піцак Олександра Іванівна

Перонний контролер приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Ярушевська Світлана Михайлівна

Квитковий касир приміського підрозділу Ів-Франківського ЗВ АС

Шибіста Мирослава Миколаївна

Старший касир приміського підрозділу Ів-Фраиківського ЗВ АС

Курган Параска Іванівна

Оператор диспетчерського руху Калуського підрозділу

Майданська Магдалина Михайлівна

Квитковий касир Калуського підрозділу

Бундзяк Віта Ярославівна

Квитковий касир Коломийського ЗВ АС

Гереджук Василь Іванович

Перонний контролер Коломийського ЗВ АС

Карач Оксана Петрівна

Квитковий касир Коломийського ЗВ АС

Копчук Іван Дмитрович

Оператор диспетчерського руху Косівського підрозділу

Данилюк Марія Василівна

Квитковий касир Надвірнянського ЗВ АС

Приймак Тетяна Дмитрівна

Квитковий касир Надвірнянського ЗВ АС  

Інші

Чуфус Василь Михайлович

ВАТ «Надвірнянська автобаза

генеральний директор

Андрусяк Михайло Михайлович

ТзОВ Гефест ІФ

директор

Волощук Володимир Йосипович

АТ "СКІФ-АВТО"

Голова Правління, керівник

Семанів Любомир Ярославович

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області

перший заступник начальника

Сливоцький Василь Михайлович

Івано-Франківське обласне управління з матеріально-технічного забезпечення МВС,

заступник начальника, підполковник

Арабчук Олеся Петрівна

АТ «Райффайзен Банк Аваль»

заступник начальника

Ломпас Стефанія Стефанівна

НГВУ “Надвірнанафтогаз”

бухгалтер

Федоришин (Вірста) Людмила Василівна

ТОВ «Прикарпатський торговий дім»

менеджер

Романюк Ольга Іванівна

ТОВ «Прикарпатський торговий дім»

керівник відділу

Гавкалюк Тетяна Іванівна

Надвірнянський районний центр зайнятості

провідний фахівець

Цівкач Галина Романівна

ЦРЛ Надвірнянського району

бухгалтер

Букатюк Оксана Ярославівна

Управління соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації

головний спеціаліст

Краснощок Володимир Леонідович

Прокуратура Івано-Франківської області

прокурор відділу

Карманська Мар’яна Святославівна

ТОВ “АЛЛО”

керуюча

Дида-Кецман Катерина Василівна

ІДКСІ у Долинському районі

головний бухгалтер

Ружевич Галина Миколаівна

ТзОВ “Київ-Лісбуд”

бухгалтер

Хопта Володимир Іванович

депутат Івано-Франківської обласної ради

Михайлюк (Типусяк) Марія Миколаївна

Пасічнянська сільська рада

секретар

Якуб’як Мирослав Васильович

ДП “Залізобетон” м. Івано-Франківськ

головний бухгалтер

Бойчук (Дідик) Орися Степанівна

Дитячий санаторій м. Яремча

заступник головного лікаря з економічних питань

Щерб’юк (Боднарук) Тетяна Іванівна

ТОВ “Галтрейд”

бухгалтер

Яворська (Білоус) Людмила Петрівна

Державна фінансова інспекція м. Івано-Франківська

головний спеціаліст

Євстратов Віктор Степанович

ТзОВ “Парк-Тур” м. Поляниця

менеджер

Шимко Олександр Васильович

інспектор Надвірнянського відділу дорожньої поліції, майор поліції, начальник штабу Яремчанського МВ УМВС у Івано-Франківській обл., депутат міської ради 7 демокр. скликання м. Яремча, керуючий справами Яремчанського міськвиконкому міської ради

Шуляр Руслан

Дорожня поліція штату. Нью-Йорк

Іваночко (Балацко) Мар’яна Василівна

Центр поштового зв’язку №4

бухгалтер

Кушнір Галина Євгенівна

Пожежна частина м. Коломия

головний бухгалтер

Сабат (Максимів) Марія Мирославівна

Богородчанський районний суд

помічник судді

Шулевська Оксана Володимирівна

Медична клініка “Медгарант”, м. Івано-Франківськ

юрист-консультант

Брайляк Мар’яна Миколаївна

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка

помічник народного депутата

Гладиш Ольга Іванівна

Благодійний фонд Ю. Дерев’янка

юрист

Шимонівська Руслана Іванівна

Яремчанська міська рада

начальний юридичного відділу

Остап’юк Михайло Петрович

ПРАТ “Івано-Франківський локомотивно-ремонтний завод”

 

Брайляк (Вільчинська) Ольга Вікторівна

ТОВ “Сігма”

бухгалтер

Карась (Бойчук) Лілія Ігорівна

ПАТ КБ “Приватбанк”

менеджер

Гриджук Роман Петрович

ПП “Час-Н”

бухгалтер

Глистюк-Бойчук Олександра Михайлівна

ДП “Надвірнянський лісгосп”

бухгалтер

Луцак (Абрамчук) Тетяна Євгенівна

Ощадбанк

юрист

Федорчук Олеся Яремівна

Ощадбанк

економіст

Костик Ольга Федорівна

ТОВ “Орбекс ЛТД”

бухгалтер, юрист

Мудра (Дутчак) Оксана Василівна

Калуський відділ поліції

інспектор

Паращук Андрій Миколайович

АЗК “ОККО”

оператор

Лозяк Михайло Васильович

ПП “Крук”

механік

Іванюк Віктор Іванович

Івано-Франківський обласний навчально-виробничий комбінат

майстер

Лукинів Василь Федорович

Нафтопровід “Дружба’

економіст відділу безпеки

Більчак (Сапіжак)Марія Дмитрівна

ДО “Резиденція Синьогора”

економіст

Дричак (Петрук) Мар’яна Василівна

Сільська рада с. Гвізд

бухгалтер

Ославська (Івасик) Ірина Михайлівна

ТОВ “Смарагд”

бухгалтер

Басайчук (Огера) Галина Василівна

Управління соціального захисту

головний спеціаліст

Потьомкіна Юлія Ярославівна

Медико-реабілітаційний центр МВСУ “Кримінці”

головний бухгалтер

Дронюк (Ломпас) Оксана Михайлівна

Надвірнянське ПТУ 11

викладач

Андріїв (Плитус) Віта Василівна

Державна міграційна служба

провідний спеціаліст

Полагів (Юрців) Іванна Василівна

Спортивна школа ОДЮСШ “Спартак”

заступник директора

Гуйтин Олена Ярославівна

Переріслянська ЗОШ

секретар-друкарка

Томащук (Бойченюк) Тетяна Михайлівна

ЧОЕВ “Юність Буковина”

секретар-друкарка

Добош Надія Олександрівна

ВіЕс Банк

фахівець відділення

Угринюк Андрій Михайлович

“Реклама-плюс” Надвірна

менеджер

Михайлюк Марія Ярославівна

Надвірнянський РЦУ ССДМ

спеціаліст І категорії

Касіянчук Іванна Васиплівна

Делятинська сільська рада

діловод

Лозинська (Глинчак) Ірина Михайлівна

ТОВ “ВКУ Індекс-буд”

бухгалтер

Маринюк Уляна Ігорівна

ТК “Буковель”

бухгалтер

Качанюк Оксана Василівна

Ліснотарновецька сільська рада

землеупорядник

Олексюк Ярослава Василівна

Гаврилівська сільська рада

землеупорядник

        


Збір інформації про випускників Надвірнянськ
ого коледжу Національного транспортного університету

 (до 2000 р. Івано-Франківського автотранспортного технікуму)продовжується!

 

 

 

 

JoomShaper