Спортивні здобутки

Як відомо, фізичне виховання - невід’ємна складова освіти і виховання; педагогічний, навчально-виховний процес, спрямований на оволодіння знаннями, уміннями й навичками щодо управління фізичним розвитком людини, різновидами рухової активності з метою навчання і виховання особистості в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточення.

Важливими чинниками організації навчального процесу є врахування стану здоров'я, рівня фізичного розвитку та підготовленості студентів, спортивної кваліфікації, а також умов і характеру праці їхньої майбутньої професійної діяльності. Саме тому педагогічні працівники Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету ведуть роботу над формуванням позитивного відношення кожного студента до фізичної культури та спорту, що дасть можливість у майбутньому гідно складати конкуренцію на ринку праці.

Пріоритетними напрямками цих завдань є належне функціонування спортивного клубу «Автомобіліст» у задоволенні потреб студентської молоді і колективу систематичними заняттями фізичною культурою та спортом; проведення навчально – тренувальних занять у спортивних секціях та гуртках з різних видів спорту; участь збірної команди коледжу в обласній спартакіаді серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., а також у Всеукраїнських, Міжнародних турнірах та змаганнях; розвиток жіночого футбольного клубу «Надвірняночка» при ССК «Автомобіліст» та їхні виступи на Всеукраїнській та Міжнародній аренах,  проведення фізкультурно – оздоровчих та спортивно – масових заходів на загальноколеджівському та районному рівнях, участь викладачів фізичного виховання у семінарах, ліцензійних тренерських курсах під егідою регіональних федерацій з видів спорту, Федерацій України з видів спорту та Міжнародних асоціацій UEFA, FIFA, FIBA, IFFA; проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді на шкільних, районних та обласних змаганнях; належне функціонування спортивних споруд коледжу (спортивних залів, тренажерного залу та спортивного майданчику з синтетичним покриттям).

    

ЖФК Надвірняночка на Чемпіонаті України з футболу Перша Ліга WU-16 м. Суми 

 ЖФК Надвірняночка - призер Міжнародного турніру з футболу м. Ужгород 

Головними критеріями ефективності і розвитку фізичної культури та спорту в коледжі є:

- проведення роз’яснювальної роботи про дотримання принципів здорового способу життя; 

- використання основ методики оздоровлення і фізичного удосконалення традиційними та нетрадиційними методами фізичної культури;

- знання основ професійно-прикладної фізичної підготовки та уміння застосовувати їх на практиці;

- набуття стійких навичок до щоденних занять фізичними вправами у різноманітних формах.

  

 Збірна команда коледжу з волейболу. Неодноразові призери обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

  

Наші студенти - Тріщук Яна та Лукач Романа в складі збірної команди України з футболу WU-16 на Міжнародному турнірі в Македонії 

Для задоволення потреб у руховій активності студенти відвідують спортивні гуртки та секції з таких видів спорту:

  • Футбол (дівчата): понеділок – середа, 16:30-18:00. Тренер – Пинчук Богдан Іванович.
  • Футбол (юнаки): вівторок – четвер, 16:30-18:00. Тренер – Цурак Ігор Васильович.
  • Волейбол (юнаки): вівторок – четвер, 16:30-18:00. Тренер – Гекманюк Василь Іванович.
  • Волейбол (дівчата): вівторок – четвер, 16:30-18:00. Тренер – Попович Віктор Михайлович.
  • Настільний теніс: понеділок – середа, 16:30-18:00. Тренер – Микитин Анатолій Іванович.
  • Баскетбол: понеділок – середа, 16:30-18:00. Тренер – Дячук Вікторія Володимирівна.
  • Легка атлетика: понеділок – середа, 16:30-18:00. Тренер – Гекманюк Василь Іванович.
  • Тренажерний зал: вівторок – четвер, 16:30-18:00.

 У 2010 та 2015 роках Надвірнянський коледж НТУ був нагороджений за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському огляді – конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед вищих навчальних закладів області І –ІІ рівнів акредитації.

  

Збірна команда коледжу з легкої атлетики. Неодноразові переможці та призери обласної  спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Розвитку рухової активності студентської молоді сприяє проведення внутрішньоколеджівської спартакіади з багатьох видів спорту, фізкультурно–оздоровчих ігор «Веселі старти», «Нумо, дівчата», «Козацькі забави», військово–спортивної гри «Сокіл».

Щорічно до Дня коледжу проводиться відзначення та нагородження переможців, призерів обласних та Всеукраїнських змагань, а також кращих спортсменів навчального закладу.

Під час навчально–тренувального процесу з фізичної культури та спорту Надвірнянський коледж НТУ тісно співпрацює із федераціями футболу та волейболу Надвірнянського та Богородчанського районів, налагоджено співпрацю із спортивним клубом з боксу «Едельвейс», секціями із дзюдо та самбо СДЮШОР ВАТ «НафтохімікПрикарпаття».

  

Товариська зустріч між збірною України WU-15 та ЖФК Надвірняночка

Здоров’я  молоді – головна мета суспільства, бо саме це визначає майбутнє країни, її економічний і духовний розвиток, рівень життя, культури, науки. Нація, що не турбується про здоров’я своїх дітей, приречена на вимирання. Ніщо не може бути принесено в жертву здоров’ю – ні хвора економіка, ні падіння моральних засад суспільства.  Тож будьмо здоровими!

JoomShaper