План роботи на листопад 2018 року

ПЛАН РОБОТИ

на листопад 2018 року

№ п/п

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальні

1

2

3

4

1

Організація та проведення зустрічей/семінарів зі студентами випускних груп  за участі  представників Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості:

- “Методи пошуку роботи. Послуги служби зайнятості” .

- «Ефективна презентація себе на ринку праці: складання резюме, успішне проходження співбесіди, адаптація в колективі»

  

01.11

14.11

21.11

28.11

Дребот С.Д.,

Андрійович І.В.

   2

Проведення зборів з технологічної практики (ІІІ контрольна перевірка)

01.11

 

Грицак Ю.М.,

Грищенко Л.К.,

керівники практик

 

3

 

Привітання працівників з Днем соціальної сфери

01.11

Багровецька І.В.,

Гаєвська О.М.,

Купчак Н.М.

 

4

 

Круглий стіл, присвячений 100-річчю ЗУНР

01.11

ЦК суспільно-філологічних дисциплін,

Свягла В.Ф.

 

5

 

Проведення контролю успішності студентів на відділенні

01.11-02.11

Керівники груп,

Ківшан Н.В.,

Рябцун С.О.

6

Методичні рекомендації до комплексної контрольної роботи

01.11-05.11

Мамчук М.Б.

 7

 Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

01.11-05.11

  Пилип’юк В.Я.,

Гордійчук Л.В.

8

Методоб’єднання викладачів

06.11

Чайковська В.Я.

9

Конференція «Підведення підсумків з технологічної практики щодо покращення організації та якості практичної підготовки студентів»

 

08.11

 

Керівники практики, студенти груп

Т-41, АТС-41

10

Конкурс читців поезії (ІІ етап)

08.11

Багрійчук Н.В.

11

Участь у обласному конкурсі поезії, присвяченому Дню української мови і писемності

08.11

 

Савчинець Г.Д.

12

Проведення батьківських зборів за результатами рейтингового контролю успішності студентів

08.11-09.11

Керівники груп, зав.відділенням,

викладачі

 

13

 

Відзначення Дня писемності та мови

09.11

Багрійчук Н.В.,

Грицюк Х.І.,

Голинська Р.С.

14

Захист звітів з технологічної практики

09.11

 

Керівники практики

 15

Відвідування батьківських зборів на відділенні

09.11

Викладачі відділення, зав.відділення

16

Внесення змін і доповнень до методичних рекомендацій з дисциплін заочної форми навчання

01.11-10.11

Мамчук М.Б.,

Федунків П.І.,

викладачі

  17

Святкові заходи з нагоди святкування Міжнародного Дня бухгалтера

10.11

Багровецька І.В.,

Гаєвська О.М.

18

Стажування викладачів циклової комісії організації перевезень та будівництва доріг у Національному університеті Львівська політехніка

01.11- 12.11

Зав.відділенням,

викладачі

 

 

19

 

 

Директорські контрольні роботи по дисциплінах циклу

01.11-

12.11

Викладачі комісій суспільно-філологічних та природничо-математичних дисциплін

20

Проведення ради профілактики

13.11

Голови ЦК, викладачі

21

Засідання студентської ради Надвірнянського коледжу НТУ

14.11

Савчинець Г.Д.,

Богославець Т.І.

22

Організація та проведення тренінгу з написання резюме та техніки самопрезентації на ринку праці

14.11

Дребот С.Д.,

Гаврилюк А.В.,

Андрійович І. В.

 

23

Участь у святкуванні Міжнародного Дня студента на економічному та юридичному відділенні

15.11

Багровецька І.В.,викладачі відділення

 24

Святкування Міжнародного Дня студента на загальноосвітньому відділенні

16.11

Викладачі ЦК, студенти відділення

25

Святкові заходи з нагоди Дня радіо, телебачення та зв’язку України

16.11

    Юрчило І.Й.,

Антоняк Р.В.

26

Урочистості з нагоди Міжнародного Дня студента

17.11

Савчинець Г.Д.

27

Провести узагальнюючий контроль успішності та відвідування занять студентами

01.11-20.11

Навчальна частина

 

28

 

Дистанційна предметна олімпіада «ОЛІМПУС-Осінь».2018

01.11-20.11

Пирин Н.В.,

Зубко Н.І.,

Кравчук М.Д.,

Левкун М.П.

29

Засідання клубів «Істина», «Криміналіст»

16.11

23.11

Якубів В.В.,

Гуцуляк В.І.

30

Правове засідання юридичної клініки

23.11

Калинюк М.М.

31

«Засвіти свічку пам’яті» - година, приурочена жертвам голодомору, до 85-роковин голодомору

27.11

 

Савчинець Г.Д.

 

32

 

Проведення олімпіади з технічної механіки (ІІ курс)

28.11

Голова ЦК,

Ківшан Н.В.,

викладачі ЦК

 

 

33

 

 

Тренінг «Творче вигорання»

29.11

Мамчук М.Б.,

Дзюбак Р.Б.,

ЦК суспільно- філологічних дисциплін

 34

Проаналізувати забезпечення навчального процесу комп’ютерними засобами навчання

01.11-30.11

Навчальна частина

 

 

  35

 

 

Міжнародний освітній конкурс - «ОЛІМПУС- осіння сесія» 2018

 

01.11-30.11

Викладачі комісій суспільно-філологічних та природничо-математичних дисциплін

 36

 Проведення профорієнтаційної роботи

04.11-30.11

Викладачі комісій

 

  37

Екскурсійні поїздки на підприємства галузі

 10.11-  30.11

Викладачі ЦК, студенти відділення

 

38

 

Декада циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін

 

19.11-30.11

Багровецька І.В.,

Гаєвська О.М.,

викладачі ЦК

 

39

Заходи до Дня Логіста:

  • показовий виступ учасників гуртка «Картинг»;
  • транспортна вікторина;
  • квест «Стежина до знань»

26.11-30.11

 

Викладачі ЦК, студенти відділення

40

Підготовка матеріалів для акредитаційних справ (оновлення комплексу методичного забезпечення)

Протягом листопада

Мамчук М.Б.,

Голови ЦК,

викладачі

 

 

JoomShaper