Останній дзвоник для першокурсників 2020

Дорогі наші студенти-першокурсники!

         Щиро вітаю вас із останнім дзвоником! Ще здавалося зовсім недавно ви прийшли до нашого навчального закладу… Тоді ми всі вітали вас з Днем знань, посвячували у студенти, а вже сьогодні перший рік у стінах нашого закладу підійшов до завершення.

         Цей навчальний рік був дещо незвичним для всіх нас. Він був дуже непростим і для студентів, і для викладачів, і для батьків. Проте незважаючи на всі перешкоди, ми з взаємною підтримкою один одного досягли належного результату – успішного закінчення першого курсу. Хоч загальноосвітня підготовка для вас ще не закінчується, ви вирушаєте на свої відділення, де будете ґрунтовно освоювати майбутні професії, здобувати професійні навички, де неодмінно будуть наукові звершення та творчі перемоги.

         Тож ще раз вітаю! Пам’ятайте, студентські роки – це не тільки незабутній час молодості, але це і роки отримання знань, які ви повинні винести золотим багажем зі стін нашого навчального закладу і стати хорошими фахівцями обраної професії. Любіть своє покликання, до якого вас веде сьогодні Господь, любіть людей, яким ви дуже швидко будете потрібні, любіть та поважайте своїх батьків, які люблять та турбуються про вас і не підведіть наш викладацький колектив, який дав вам шанс здобути тут освіту! Найголовніше у житті – стати Людиною. Як правило, на життєвих дорогах трапляються найрізноманітніші випробування, пов’язані з умовами життя в суспільстві і стосунками з іншими людьми. Адже попри все треба завжди залишатися Людиною, чинити так, як ми хотіли б, щоб чинили з нами, робити те, що приємне не лише нам, а й іншим людям. Бережіть себе та близьких!  Щасливих канікул і до зустрічі у вересні!

         Щиро ваша Ярослава Ярославівна Лесюк-Іванчук.

 

JoomShaper