Студенти Надвірнянського коледжу НТУ вітають заклад освіти з 58-ю річницею!

 

У всі часи студентство вважалося передовою верствою населення із прогресивними поглядами та рішучими вчинками. Прагнення до знань і активна життєва позиція роблять цих молодих людей несхожими на інших членів суспільства.

Серйозне ставлення до навчання. Головне завдання студента – вчитися. У сучасному світі всі повинні розуміти, що освіта – фундамент для майбутньої роботи і тільки від тебе самого залежить, наскільки грамотним фахівцем ти вийдеш. Відвідування пар, робота із літературою, пошук варіантів практичного застосування отриманих знань, участь в наукових конференціях – обов’язкові заходи для кожного студента.

Високий інтелектуальний рівень. Студентство – золота молодь. У них світла голова та допитливий розум. Вони багато читають та дивляться, вбираючи подібно до губки, знання та інформацію. Не дивно, що відмітною ознакою студентства вважається інтелектуальність та ерудованість. В останнє десятиліття студенти також визнані найбільш «технологічно підкованою» частиною населення – адже вони розбираються в комп’ютерах та інших гаджетах набагато краще, ніж старше покоління.

Широкий кругозір. Незважаючи на зайнятість навчанням, студенти завжди знаходять час для подорожей та поїздок. Поступаючи до навчального закладу, хлопці та дівчата зустрічають друзів, знаходять другу половинку, заводять нові знайомства – так і збирається компанія для спільних заходів. Кожні вихідні зайняті відвідуванням культурних місць, зустріччю з цікавими людьми або участю в громадських акціях. Легкі на підйом і не обтяжені родиною та господарськими справами, вони встигають скрізь і всюди, набираючись нових вражень, та дізнаючись багато нових, невідомих раніше речей.

Інтерес до новинок. Старше покоління часто консервативно, зациклилося на формулах: «Ось в мій час було правильно, а зараз повна нісенітниця» та «Навіщо воно мені, все життя без нього жили». Молоді хочеться спробувати життя з усіх боків, тому вона завжди відкрита до експериментів і новацій. Студенти уважно вивчають та намагаються спробувати все нове – як добре, так і в погане (адже не буває зла без добра, а позитиву без негативу). Єдине застереження юним експериментаторам – будьте обережні та не робіть того, про що згодом доведеться пошкодувати.

Повага культури особистості. Студент – це не просто учень в навчальному закладі. Це статус, який зобов’язує бути відповідальним за майбутнє країни і його населення. Студент – це особистість, яка бачить в інших людях таких же особистостей, і уособлює собою культуру поваги до свободи вибору та ціннісних орієнтацій.

Студент – не просто вчорашній школяр. Він – особистість з великої літери, фундамент майбутнього суспільства, який має великий потенціал та прагне розкрити його з усіх боків.

Навіть поза навчанням студент завжди залишається студентом – цікавою та захопливою особистістю, здатною виявити себе в науковому, громадському та культурному житті.

Студенти Надвірнянського коледжу НТУ вітають заклад освіти з 58-ю річницею!

JoomShaper