На базі навчально-методичного кабінету проводяться тренінги та круглі столи

 

Розмаїття форм і методів організації навчального процесу, застосування інноваційних освітніх технологій, пошуки альтернативних шляхів передачі знань вплинули на форми організації занять. На базі навчально-методичного кабінету систематично проводяться тренінги та круглі столи.

Технологія проведення вебінарів у навчальному процесі за допомогою сучасних медійних ресурсів передбачає ґрунтовну підготовку викладача до використання технічних засобів для створення відеолекцій у формі вебінару.

Використання QR-кодів у освітньому процесі дає можливість сканування звичайною камерою смартфона великого обсягу інформації, що кодується. Готовий QR-код являє собою зображення в форматі JPG, яке можна розмістити на своєму веб-ресурсі, опублікувати в соціальній мережі, роздрукувати на будь-якій поверхні та повісити на стіні чи дошці або просто відкрити на своєму смартфоні та показати іншим. 

К.т.н. Кашуба М.В., к.т.н. Гринчишин Т. М. та Савчук І.В., викладачі вищої категорії, провели круглі столи, де поділилися досвідом з викладачами коледжу щодо нового формату проведення навчальних занять, адже час вимагає змін, потрібно підвищувати якість занять та підіймати рівень зацікавленості студентів.

JoomShaper