Професіогафічна екскурсія для студентів клубу «Вектор»

 

20.11.2019 Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію на станцію техобслуговування (ФОП Ткач Валерій Михайлович) для студентів 3 курсу автомеханічного відділення Надвірнянського коледжу НТУ в рамках проекту «Вектор», основною метою якої є сприяння розширенню знань студентів про світ професійної праці.

Зустріла студентів представник роботодавця Вікторія Виноградська, яка не тільки надала вичерпну інформацію про підприємство, актуальні вакансії (моториста, автомеханіка, автоелектрика, слюсаря з ремонту автомобілів) та можливості працевлаштування тут, а й детально розповіла про те, що саме потрібно, аби стати першокласним майстром з ремонту та обслуговування машин  для виявлення їх несправностей та грамотного їх усунення.

Під час проведенння екскурсії студенти спостерігали за процесом виконуваних робіт, спілкувалися з персоналом СТО, отримали інформацію про специфіку проведення діагностики та ремонтних робіт автомобіля, що є дуже важливо саме для них, бо якраз освоюють спеціальність, пов’язану з техобслугоруванням авто та, зокрема, дізналися, що тут принципово не тримають співробітників, які роблять роботу абияк.

В команді згуртовані лише ті фахівці, які можуть не просто відремонтувати автомобіль, а зробити це якісно, бо на виконувані роботи надається гарантія пробігу. Це стосується також якісного ремонту кузова, ходової частини і підвіски. А ще тут проводять перевірку всіх рідин та діагностику ходової частини машини.

Студенти дізналися також, що така робота відповідно і оплачується, за місяць можна заробити до 20 тис. грн., що є досить хорошим мотиваційним чинником для працевлаштування тут після закінчення навчального закладу.

Крім того клубівці оглянули магазин автозапчастин та хімічних засобів до них, котрий є у власності СТО.

 

 

Надвірнянська районна філія

Івано-Франківського обласного центру зайнятості

JoomShaper