Результати проведення І-го етапу конкурсу читців, присвяченого Дню української писемності та мови

 

З метою пропаганди українського поетичного слова, виявлення обдарованої молоді, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, залучення студентської молоді до книги як джерела знань, глибокого вивчення культури краю 18 жовтня 2019 року викладачами циклової комісії суспільно-філологічних дисциплін проведено перший етап творчого змагання серед студентів навчального закладу.

До складу журі увійшли викладачі циклової комісії суспільно-філологічних дисциплін. 39 студентів продемонстрували високий рівень художнього виконання поетичних творів й сценічну культуру мовлення.

Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли викладачі циклової комісії суспільно-філологічних дисциплін. Очолила конкурс Савчинець Г.Д., заступник директора коледжу з виховної роботи.

Головними вимогами до учасників було виразне, творче декламування поезій, інтерпретація та оригінальність подачі, артистизм, виконавська майстерність, музичне оформлення, сценічна культура виконавців. У такий спосіб студенти різних відділень та курсів нашого навчального закладу мали можливість долучитися до ніжних і трепетних, пророчих та актуальних поезій українських (і не тільки!) митців.

Поетичне слово звучало з вуст педагогів та їх вихованців у музичному супроводі та мультимедійному доповненні. Чи не найцікавішою була саме інтерпретація творів, вміння конкурсантів подати відому поезію по-новому. Звучали поезії, в яких кожен слухач мав можливість знайти відповіді на проблеми сучасного суспільства: «Хустина», «Утоплена», «Схаменіться, будьте люди!», «Лілея», «Причинна», «Розрита могила», «Чого являєшся мені у сні?», «Тополя», «Доля». На конкурсі була представлена також і авторська поезія. Скільки теплоти, ніжності, любові до України було висловлено в цих поетичних рядках, оскільки поетичне слово Шевченка є для студентства і предметом гордості за власну культуру та народ, і потужним джерелом творчого натхнення, духовного розвитку. Нагородження переможців пам’ятними дипломами заплановано у листопаді під час святкування Дня студента.

У номінації «Патріотична лірика» переможцями стали:
І місце
Іванчук Олександра (П-21)

ІІ місце
Тимків Діана (ІТ-21)
Данилюк Анастасія (ІТ-11)

ІІІ місце
Пирожук Лілія (ТБ-21
Максим’юк Любомир (АТ-11)
Грікштас Олексій (ЕМ-11)


Гран-прі
Максим`юк Олеся (ІТ-21)

І місце
Гринчак Володимир (ТТ-21)

ІІ місце
Онуфрак Катерина (І-21)
Марчак Данило (І-11)

ІІІ місце
Луцюк Ольга (П - 31)
Абдурахманзаде Сабіна (П-21)
Захарко Іванна (ІТ-21)

У номінації «Авторська поезія»
І місце
Дубінський Анатолій (ЕМ-21)

ІІ місце
Якуб’як Юліана (ІТ-31)

ІІ місце
Іванів Євген (ТБ-11)

У номінації «Оригінальність прочитання поезії (патріотична лірика)»
Алексашенко Максим (АТ-11)
Сугай Ігор (ЕМ-21)
Барбак Андрій (АТ-22)
Іванюк Назар (ІТ-21)

У номінації «Поціновувачі творчості Шевченка»
Берчак Максим (ІТ-11)
Кіф’як Дмитро (АТ-11)
Тонюк Михайло (ІТ-11)
Максим’юк Любомир (АТ-11)
Угорчук Ігор (ІТ-21)
Братчук Володимир (АТ-11)
Ужитчак Владислав (ЕМ-21)

У номінації «Поціновувачі творчості поетів-шістдесятників»
Шарабурак Тарас (АТ-22)

У номінації «Знавці творчого доробку поетів рідного краю»
Гегна Микола (ТБ-11)
Поляков Сергій (АТ-22)

У номінації «Поціновувачі творчості сучасних поетів»
Білінкевич Віталія (П - 31)

У номінації «Поціновувачі творчості поетів світової літератури»
Пліщук Назарій (ТБ-11)

У номінації «Думки вголос про долю України»
Дутка Андрій (ЕМ-21)
Лівінський Михайло (ІТ-11)
Добжинецький Роман (ЕМ-21)

Висловлюємо слова вдячності студентам Гоцуляку О. (ІТ-21), Зайцеву М. (ІТ-21), Гринішаку А. (АТ-22), Микитину Д. (АТ-11).

Наші студенти-переможці представлятимуть честь коледжу на обласному рівні 7 листопада 2019 року. Щиро бажаємо їм творчого підходу до виконання підготовлених творів. Нехай щастить!

 

JoomShaper