Змінюємо екосвідомість разом!

 

Екстремальні погодні явища, танення льодовиків, лісові пожежі провокують зростання уваги до питання збереження клімату. Недопущення критичної зміни клімату та екологічної катастрофи – питання, що обговорювалося під час зустрічі із учасниками міжнародного екологічного велопроєкту «ClimateCycleTour», яка відбулася 03 жовтня 2019 року в стінах Надвірнянського коледжу НТУ. Даний проєкт охоплює Німеччину, Україну, Малаві, ПАР, Боснію та Герцеговину. 

Українська частина проєкту розпочалася 23 вересня й триватиме до 5 жовтня. За ці дні учасники долають 535 кілометрів на велосипедах за маршрутом: Верховина – Косів – Снятин – Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Борщів – Городенка – Коломия – Івано-Франківськ – Надвірна – Ворохта – Верховина.

В кожному з названих міст передбачена зупинка і зустрічі з молоддю (студентами чи школярами) для обговорення питань глобальних змін клімату.

Під час візиту до Надвірнянського коледжу команда проєкту презентувала свою місію студентам різних курсів та спеціальностей. Принагідно зазначити, що одним із учасників «ClimateCycleTour» є випускник коледжу 2017 року Петро Данилюк.

Екоактивність молоді наразі у тренді! І студенти розуміють, що обговорювати нагальні екологічні проблеми можна не тільки на Генасамблеї ООН, а і в коледжі, який готує висококваліфікованих фахівців, екологічно свідомих громадян України.

Проте, обговорення закладає лише фундамент для формування екологічної свідомості. Справжнього результату можна досягнути виключно завдяки діям.

  

  

  

  

JoomShaper