Профорієнтаційний захід «День кар’єри» у форматі «Третього Наукового пікніка в Богородчанському районі «Вибирай професію цікаво – примножуй світ відкриттям!»

 

3 жовтня 2019 року Богородчанська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, ГО «Консалтингові технології», Богородчанською РДА на території Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели масовий профорієнтаційний захід «День кар’єри» у форматі «Третього Наукового пікніка в Богородчанському районі «Вибирай професію цікаво – примножуй світ відкриттям!».

В заході взяли участь більше 700 учасників, серед яких учні, їхні батьки та педагогічні працівники загальноосвітніх шкіл Богородчанського та Тисменицького районів.

Близько тридцяти локацій навчальних закладів, підприємств та служб області зацікавлювали, мотивували, привертали увагу молоді представленими професіями, винаходами, видами трудової діяльності, майстер-класами.

Діяльність Надвірнянського коледжу НТУ представили Ферштей Іван Любомиробич, Турчиняк Петро Мирославович – викладачі циклової комісії загально-технічних дисциплін та електромеханіки, Ілько Михайло Васильович – викладач циклової комісії інформаційних технологій та програмування, Дубінська Анна Анатоліївна – викладач циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, Кузьмич Мар`яна Василівна - викладач циклової комісії організації перевезень та будівництва автомобільних доріг і аеродромів та студенти дорожньо-експлуатаційного відділеня. 

Представники коледжу брали активну участь у заході, ділилися особистим досвідом, розповіли про особливості вступу і навчання та ознайомили аудиторію з інформаційними матеріалами про навчальний заклад.

 

    

  

JoomShaper