Список студентів нового набору рекомендованих для поселення на 2019-2020 н. р. в гуртожитки Надвірнянського коледжу НТУ

 

Список студентів нового набору рекомендованих для

поселення на 2019-2020 н. р. в гуртожиток №1

№ з/п

ПІП

Група

1.

Кіф’як Дмитро Васильович

АТ

2.

Слободян Аліна Мирославівна

Е

3.

Басюга Микола Миколайович

ТБ

4.

Бекита Олександр Андрійович

ТБ

5.

Гурак Дмитро Іванович

ТБ

6.

Жук Олександр Миколайович

ТБ

7.

Івахнюк Назарій Миколайович

ТБ

8.

Клим’юк Артем Васильович

ТБ

9.

Суслик Андрій Миколайович

ТБ

10.

Перепечай Віктор Анджей

ТБ-21

11.

Василишин Марія Василівна

Ф

12.

Іванків Василь Васильович

Ф-21

13.

Ватуйчак Владислав Іванович

ТТ

14.

Вередюк Роман Михайлович

ТТ

15.

Вовчук Богдан Романович

ТТ

16.

Волк Дмитро Олександрович

ТТ

17.

Гарасим’юк Владислав Романович

ТТ

18.

Кравчук Олександр Петрович

ТТ

19.

Леньо Микола Андрійович

ТТ

20.

Мартинів Владислав Володимирович

ТТ

21.

Берчак Максим Романович

ІТ

22.

Данилюк Анастасія Іванівна

ІТ

23.

Пасічник Максим Ігорович

ІТ

24.

Текенчук Михайло Володимирович

ІТ

25.

Тонюк Михайло Іванович

ІТ

26.

Чміль Андрій Тарасович

ІТ

27.

Чміль Микола Тарасович

ІТ

 

Список студентів нового набору рекомендованих для

поселення на 2019-2020 н. р. в гуртожиток №2

№ з/п

ПІП

Група

1.

Алексашенко Максим Андрійович

АТ

2.

Галів Денис Дмитрович

АТ

3.

Галій Віталій Миколайович

АТ

4.

Ганич Олександр Михайлович

АТ

5.

Завада Ігор Ігорович

АТ

6.

Заремблюк Іван Дмитрович

АТ

7.

Ільків Іван Іванович

АТ

8.

Ільків Микола Васильович

АТ

9.

Кидик Віталій Богданович

АТ

10.

Купчак Олексій Дмитрович

АТ

11.

Кустрьо Данило Васильович

АТ

12.

Манілець Віталій Іванович

АТ

13.

Микитин Дмитро Володимирович

АТ

14.

Піта Павло Олександрович

АТ

15.

Покришка Микола Іванович

АТ

16.

Пшибила Святослав Ростиславович

АТ

17.

Стратієнко Андрій Андрійович

АТ

18.

Стратієнко Тарас Андрійович

АТ

19.

Томащук Василь Миколайович

АТ

20.

Хорошавін Василь Васильович

АТ

21.

Шурубайло Андрій Іванович

АТ

22.

Богусевич Роман Олегович

ЕМ

23.

Грікштас Олексій Олександрович

ЕМ

24.

Дудка Андрій Романович

ЕМ

25.

Дутчак Ігор Іванович

ЕМ

26.

Йонаш Роман Володимирович

ЕМ

27.

Паламар Мирослав Михайлович

ЕМ

28.

Савчук Едуард Миколайович

ЕМ

29.

Стрибко Роман Петрович

ЕМ

30.

Варцаб’юк Ірина Володимирівна

Ф

31.

Косюк Назарій Іванович

ТТ

32.

Молдавчук Єлизавета Юріївна

ІС

33.

Стефанців Іванна Іванівна

ІС

34.

Стефанюк Анастасія Михайлівна

ІС

35.

Романюк Ольга Тарасівна

ІС

 

УВАГА!!!

Батьківські збори студентів нового набору відбудуться 27.08.2019 р. в актовому залі гуртожитку №2 о 10 00 год.

JoomShaper