Звернення директора Надвірнянського коледжу НТУ Ростислава Васильовича Нагорного з нагоди відзначення 57-ї річниці від дня заснування навчального закладу

 

Шановні викладачі-ветерани, випускники, колеги та співробітники улюбленого всіма нами Надвірнянського коледжу НТУ, студенти, батьки  та друзі коледжу!

Вітаю Вас із 57-ю річницею з Дня заснування провідного вищого навчального закладу Прикарпаття – Надвірнянського коледжу НТУ!

Дякую кожному з Вас за те, що стали важливою частиною нашого великого, креативного та згуртованого колективу! Горджуся високим рівнем матеріально-технічної бази коледжу, досвідченістю та професіоналізмом педагогів, талановитими, активними та патріотично налаштованими студентами!

Сьогодні хочу висловити слова глибокої вдячності всьому педагогічному колективу, студентам, співробітникам за той внесок, який щодня робите для розвитку нашого навчального закладу, адже Ваша творча, самовіддана, сумлінна праця заслуговує щирої поваги та укріплює віру в те, що наш коледж й надалі процвітатиме. Щиро бажаю всім щастя, миру, невичерпної енергії, здійснення мрій, натхнення, великих успіхів та значних досягнень.

Усім викладачам та співробітникам коледжу бажаю гарного настрою, добробуту, нових звершень, натхнення, світлої радості в душі в будні і свята, любові і щедрості, Господньої благодаті, мудрості та терпіння в нелегкій повсякденній праці, а майбутнім випускникам - цікавого та продуктивного навчання, яскравих вражень і стовідсоткового оволодіння омріяною престижною професією.

Нехай кожна хвилина життя, проведена у стінах коледжу, дарує позитивні емоції, несе свій вагомий внесок у ваше світле та успішне майбутнє! Святкового настрою, оптимізму в житті та роботі на благо нашої держави.

Разом ми сильні, прогресивні, успішні!

 

З повагою

директор Надвірнянського коледжу НТУ

Р.В. Нагорний

JoomShaper