План роботи на травень 2019 року

 

ПЛАН РОБОТИ

Надвірнянського коледжу НТУ

на ТРАВЕНЬ 2019 р. 


№ п/п

Назва заходу

Термін виконання, місце проведення

Відповідальні

1

2

3

4

1

Контроль за веденням навчальних  журналів

кожна п’ятниця місяця

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

Івасик Л.В.

2

Підведення підсумків  огляду-конкурсу навчальних кабінетів

до 03.05

Оглядова комісія коледжу

3

Підготовка документації для  направлення на дипломне проектування студентів IV курсів автомеханічного та дорожньо-експлуатаційного відділень

до 04.05

Скрипник В.С.

Грицак Ю.М.

Дубінська А.А.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

4

Екскурсійна поїздка студентів груп П-11, Е-11 в м. Львів

07.05

Богославець-Дроздюк Т.І.

Якубів В.В.

5

Участь в заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення – колектив студентів та працівників

08.05

Площа Шевченка

м. Надвірна

Скрипник В.С.

Савчинець Г.Д.

Богославець-Дроздюк Т.І.

6

Урочиста лінійка студентського та викладацького колективів. Молебень.

13.05

 830-940

Площа біля каплички «Непорочного зачаття пречистої Діви Марії»

Скрипник В.С., Савчинець Г.Д.,

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

7

Розгляд та схвалення банку тестів та критеріїв оцінювання для вступних випробувань з предмету «Українська мова»

 до 13.05

ЦК суспільно-філологічних дисциплін

8

Святковий вогник вшанування ветеранів праці навчального закладу

14.05

о 1400

Їдальня коледжу

Білецька Л.М.,

Савчинець Г.Д.,

Микитин А.І.,

Микитин І.М.

9

Тематична виховна година «Сторінками історії навчального закладу»

15.05

1215-1300

Завідувачі відділень, керівники груп

10

Погодження розкладу проведення державних екзаменів з головами ДКК

до 15.05

Скрипник В.С.

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

11

День вишиванки

16.05

Савчинець Г.Д.

Богославець-Дроздюк Т.І.

12

Заходи з нагоди Дня Європи в Україні

16.05-17.05

Студпрофком, студрада, керівники груп

13

Урочистості з нагоди 57-річчя коледжу. Святковий концерт.

16.05

о 1300

Центр дозвілля студентів

Савчинець Г.Д.

Микитин І.М.

14

Екскурсія  студентів груп ТБ-21, ТБ-31 на дорожньо-будівельний завод (м. Івано-Франківськ)

16.05

Гедзь О.П.

Киричук М.В.

Кузьмич М.В.

Буній Т.В.

15

Підготовка до проведення Дня відкритих дверей (матеріалів для реєстрації абітурієнтів, проведення тестових випробувань, оформлення виставок студентських робіт з декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості)

до  18.05

Скрипник В.С.

Андрійович І.В.

Андрусяк О.З.

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

16

 День відкритих дверей

18.05

1030

Центр дозвілля студентів

Скрипник В.С.

Андрійович І.В.

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

17

Контроль здачі екзаменів студентами третіх курсів

Згідно розкладів екзаменів

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К

18

Подання планів ремонтних робіт в навчальних кабінетах та заявок на необхідні матеріали

до 20.05

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К

19

Організоване направлення студентів ІІ курсів коледжу  для складання ДПА у формі ЗНО

21.05

23.05

 

Скрипник В.С.

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

Івасик Л.В.

20

Перевірка протипожежного режиму в гуртожитках коледжу

20.05-23.05

Будник Я.Б.

Андрейчук Р.В.

Савчинець Г.Д.

21

Направлення студентів переможців І етапу для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед ЗВО І-ІІ р.а. з хімія

21.05

Пилип’юк В.Я.

Максим’юк Г.М.

22

Тематична виховна година, присвячена Дню слов’янської  писемності і культури

22.05

Керівники груп

23

Направлення студентів переможців І етапу для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед ЗВО І-ІІ р.а. з фізики

22.05

Угорчук В.В.

Левкун М.П.

Кравчук М.Д.

24

Звіт роботи гуртка «Картинг»

28.05

1100-1300

Автодром

Кіселюк В.В.

Киричук М.В.

Гереджук О.М.

25

Направлення студентів переможців І етапу для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед ЗВО І-ІІ р.а. з біології

29.05

Міскевич У.Д.

Гришагіна Г.М.

Пилип’юк В.Я.

26

Направлення студентів переможців І етапу для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед ЗВО І-ІІ р.а. з математики

28.05-30.05

Зубко Н.І.

27

Тематична виховна година «Безпека руху на дорозі» (групи ТТ-21, ТТ-22)

28.05

 о 1130

Викладачі дорожньо-експлуатаційного відділення, керівники груп

28

Виставка творчих робіт студентів- учасників  гуртків дорожньо-експлуатаційного відділення

18.05;

28.05

Викладачі дорожньо-експлуатаційного відділення

29

Екскурсійна поїздка студентів групи             ТБ-21 до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

30.05

Кузьмич М.В.

Буній Т.В.

30

Перевірка журналів випускних груп

до 31.05

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К

31

Завершальне оформлення особових справ, залікових книжок, зведених відомостей  та іншої документації по випускних групах

до 31.05

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К

32

Складання звіту про підсумки успішності і відвідування за ІІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів ІІІ курсів

до 31.05

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К

33

Підготовка річних  звітів за результатами роботи за 2018-2019 навчальний рік

Травень-червень

Заступники директора,

зав. відділеннями,

голови ЦК,

викладачі

34

Організація роботи комісії по перевірці стану,  правильності експлуатації будівель і споруд та підготовки приміщень до  ремонтних робіт в поточному році

до 31.05

Скрипник В.С.

Андрейчук Р.В.

Будник Я.Б.

35

Підготовка замовлень на документи про освіту, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій та бланків документів про освіту, що виготовляються поліграфічним способом на 2019 рік

до 31.05

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

Івасик Л.В.

36

Всесвітній день без тютюну – акція «Цукерка за цигарку!», дискусія на тему: « Курити – круто чи шкідливо?», перегляд фільмів про шкоду тютюнопаління

29.05-31.05

ауд. 224

Профспілка студентів,

академічні групи

37

Проведення Дня цивільного захисту

За окремим графіком

Скрипник В.С.

Андрейчук Р.В.

Будник Я.Б.

38

Участь збірної команди коледжу з футзалу (дівчата) у фінальних змаганнях обласної спартакіади серед студентів ЗВО рівня коледжів

Згідно календаря змагань

Пинчук Б.І.

39

Участь збірної команди коледжу з футзалу (юнаки) у фінальних змаганнях обласної спартакіади серед студентів ЗВО рівня коледжів

Згідно календаря змагань

Цурак І.В.

40

Підготовка збірної команди коледжу з легкої атлетики (юнаки та дівчата) до участі у фінальних змаганнях обласної спартакіади серед студентів ЗВО рівня коледжів

Згідно календаря змагань

Дячук В.В.

 

JoomShaper