Профорієнтаційна акція Івано-Франківської обласної служби зайнятості

 

Профорієнтаційна акція Івано-Франківської обласної служби зайнятості

Зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про актуальні професії на ринку праці, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади, які здійснюють підготовку спеціалістів для актуальних професій – цілі профорієнтаційної акції Івано-Франківської обласної служби зайнятості «Профорієнтаційний орієнтир», активним учасником якої вже вкотре стає Надвірнянський коледж НТУ.

 В рамках акції було організовано та проведено ряд заходів під назвою “Ярмарок професій” районними філіями Івано-Франківської обласної служби зайнятості, зокрема Надвірнянською районною філією (22.03.19р.), Косівською (17.04.19р.), Яремчанською (17.04.19р.), Богородчанською (18.04.19р.). В програмі заходів були презентації навчальних закладів та проведення майстер-класів з різних професій.

Представники Надвірнянського коледжу НТУ підготували виставку презентаційних матеріалів, творчих робіт студентів, ознайомили учасників ярмарків з переліком спеціальностей в коледжі, умовами вступу на навчання, продемонстрували відеоролик про навчальний заклад, провели майстер-класи з професій електромеханіка, водія транспортних засобів, програміста, юриста, бухгалтера, фінансита тощо.

Вибір професії – складний і відповідальний крок, а зробити правильний вибір – означає, знайти своє місце в житті!

Дякуємо організаторам за проведені заходи, а учаснисникам – за активність. Запрошуємо відвідати наш коледж 18 травня на Дні відкритих дверей.

    

  

  

  

JoomShaper