Проведені заходи викладачами циклової комісії загально-технічних дисциплін та електромеханіки

 

27.03.2019р. було проведено відкрите заняття в групі ЕМ-21 на тему «Імпульсні пристрої, їх параметри і характеристики» викладачем Ферштеєм Іваном Любомировичем.

Метою заняття було вивчити основні параметри та види імпульсних сигналів, спектру імпульсної послідовності.

Над реалізацією даної мети працювало 4 групи, які мали окремі завдання:

- РОЗРОБНИКИ: запрограмувати мигання світлодіодів в нескінченному циклі послідовності 1-2-3-4-5-6-7-8-7-6-5-4-3-2-1-2-3 - з затримкою в одну секунду. Справившись з цим завданням, студенти навчились працювати з апаратно-обчислювальною платформою Arduinо, проводити програмування компонентів, досліджувати роботу напівпровідникових елементів кола, працювати з імпульсними сигналами.

- ДІАГНОСТИ: вивести у професійному програмному забезпеченні для діагностики AUTOCOM осцилограми заданих параметрів автомобіля. Виконавши дане завданням, студенти навчитись аналізувати осцилограми за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

- ХАРАКТЕРИСТИ: вивести за допомогою середовища-тринажера для діагностики параметрів автомобіля Electude Simulator Challenge осцилограми з сигнального проводу 1-й форсунки на дисплей осцилографа. Справившись з цим завданням, студенти вивчили основні принципи роботи з осцилографом в середовищі-тринажері для діагностики параметрів автомобіля.

- СХЕМОТЕХНІКИ: вивести у професійному програмному середовищі для ремонту та обслуговування АТЗ Wurth Wow електричну схему підключення імпульсних блоків управління. Справившись з цим завданням, студенти вивчили основні принципи побудови імпульсних блоків управління в автомобілі та способи передачі даних між ними.

    

Студенти та всі присутні переконались, що знання основних параметрів та видів імпульсних сигналів є надважливим у розумінні роботи різного роду електронних пристроїв.

 

28.03.2019р. викладач Бойко Володимир Андрійович провів відкрите заняття в групі АТ-22 на тему «Методика рішення задач. РГР визначення геометричних характеристик».

Викладач просто і доступно пояснив призначення і використання геометричних характеристик.

  

  

 

На відкритому занятті з безпеки життєдіяльності на тему «Хімічна безпека» викладач Буній Олег Михайлович ознайомив студентів групи АТ-21 з небезпечними хімічними речовинами, добавками,  з якими вони зустрічаються в повсякденному житті.

  

  

JoomShaper