Інтелектуальна математична битва «Найрозумніші мудрагелики» та цікаві хімічні експерименти для абітурієнтів Надвірнянського коледжу НТУ (слухачів підготовчих курсів)

                

Комісією природничо-математичних дисциплін заплановано і було проведено ряд заходів не тільки по роботі зі студентами, а й зі слухачами підготовчих курсів.

Серед таких заходів були математична гра та лабораторна робота з хімії. Чи не кожний школяр хотів би чим скоріш закінчити школу та з головою зануритись у світ неймовірно цікавого студентського життя. Таку можливість отримали абітурієнти нашого навчального закладу, мали змогу провести один день із життя студента, відвідавши ряд заходів, підготовлених викладачами циклової комісії.

Група ЕТ-2 відвідала лабораторне заняття з хімії на тему «Властивості хімічних речовин», яке підготувала та провела разом з ними викладач хімії Пилип`юк В.Я. Слухачі самостійно виконали ряд цікавих та яскравих дослідів, мали змогу спостерігати за хімічним процесами, записувати рівняння реакцій, що їх супроводжують, робити логічні висновки. Даний вид навчальної діяльності є надзвичайно дієвим і ефективним, адже забезпечує вироблення таких якостей як відповідальність, пильність, старанність. Абітурієнти показали хороші знання з хімії, отримали потужний заряд для подальшого навчання та зуміли відчути себе справжніми студентами!!! 

Під девізом «Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості» (Н. Вінер) організувала і провела цікаву інтелектуальну математичну битву «Найрозумніші мудрагелики» викладач математики Андрусяк О.З., метою якої було активізувати інтелектуально-практичні можливості абітурієнтів, розвивати логічне мислення, вміння знаходити вихід із нестандартних ситуацій, виховувати увагу, самостійність, потяг до знань, зацікавленість до математичних задач з елементами гумору, показати необхідність знань для формування професійних компетентностей.

Гра складалася з 5 конкурсів-турів. У грі змагалися слухачі підготовчих курсів груп ЕТ-1 та ЕТ-2, які об’єдналися у команди «Фантом» та «Адреналін». Цікавими були відповіді слухачів на завдання різних конкурсів. Команди груп ЕТ-1: Іванів Євген, Цімура Олександр, Цюрак Петро, Лавріщук Юліана, Легоняк Максим та ЕТ-2: Федорів Олександр, Зварич Павло, Рибчанський Володимир, Білейчук Тарас, Лукіянчук Максим продемонстрували гідну й цікаву гру. Завдання першого конкурсу взяті з тесту Айзенка на знаходження коефіцієнту інтелекту ІQ дали можливість визначити сумарний інтелект команди. Завдання інших конкурсів захопили слухацьку аудиторію цікавими логічними завданнями та пошуками нестандартних шляхів їх рішень. Проявили кмітливість та продемонстрували знання з різних розділів математики і в інших конкурсах гри.

Вболівальники також мали змогу проявити свої знання та допомогти команді отримати додаткові бали. Перемогу, з незначним відривом в один бал, виборола команда «Адреналін» (гр.ЕТ-1), яка була нагороджена грамотою та солодкими подарунками. 

 

 

Також викладачі математики Андрусяк О.З. та Дудишин Л.В. організували і провели олімпіаду з математики серед майбутніх абітурієнтів коледжу-слухачів підготовчих курсів. Результати олімпіади та нагородження переможців буде проведено 18 травня на Дню відкритих дверей Надвірнянського коледжу НТУ. Вітаємо всіх та дякуємо за участь у даних заходах!

 

JoomShaper