План роботи на квітень 2019 року

 

ПЛАН РОБОТИ

Надвірнянського коледжу НТУ

на КВІТЕНЬ 2019 р.


№ п/п

Назва заходу

Термін виконання, місце проведення

Відповідальні

1

2

3

4

1

Рейд-перевіка проведенням занять на відділенні

05.04 -  ІII пара - НМЦЗОП;

12.04 -  ІII пара економічне та юридичне відділення;

19.04  - ІІІ пара - автомеханічне відділення,

19.04 – ІІІ пара – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

2

Рейд-перевірка за відвідуванням студентами занять

05.04 -  ІII пара – НМЦЗОП;

12.04 -  ІII пара економічне та юридичне відділення;

19.04  - ІІІ пара – автомеханічне відділення,

19.04 – ІІІ пара – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

3

Адміністративний контроль за організацією позааудиторної роботи зі студентами

Перший тиждень – НМЦЗОП;

Другий тиждень економічне та юридичне відділення;

Третій тиждень – автомеханічне відділення,

Четвертий тиждень – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

4

Проведення аналізу успішності студентів ІІІ-ІV курсів з дисциплін, які виносяться на екзаменаційну сесію

22.04-26.04

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

01.04-07.04

01.04-04.04

5

Показове практичне заняття на тему «Робота з файлами, JSON, обєктами, модулями, npm, lodash, nodemon, yargs» зі студентами групи ІТ-41

01.04.2019

Ауд. 226

830-950

Ілько М.В.

6

Засідання методичної ради

02.04.2019

о1520

Методичний кабінет

Скрипник В.С.

7

Участь у екологічній акції «Чисте довкілля».  Прибирання території коледжу і гуртожитків №1 і №2

Протягом квітня

Профактив

8

Проведення екологічної акції «Збережи первоцвіти»

квітень

Міскевич У.Д.

Пилип’юк В.Я.

Грішагіна Г.М.

Гордійчук Л.В.

9

Організувати та провести дистанційну олімпіаду з фізики «Всеосвіта-весна»

з 01-04.04

Угорчук В.В.

Левкун М.П.

Кравчук М.Д.

10

До Всеукраїнського дня Землі організувати конкурс плакатів серед студентів

до 05.04.

Гордійчук Л.В.

11

Проведення аналізу успішності студентів ІІІ-ІV курсів з дисциплін, які виносяться на екзаменаційну сесію

22.04-26.04

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

01.04-07.04

01.04-04.04

12

Проведення наради зі студентами випускних груп з питань закінчення навчання семестру та навчання (за окремим планом)

24.04.2019 ауд. 224 о 1200

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

03.04.2019  ауд. 131 о 1200

10.04.2019 ауд. 135 о 1200

13

Перевірка виконання графіка підготовки до захисту курсових робіт та проектів

ІС-31 - 02.04;

Е-31 – 08.04;

ОП-31 – 10.04;

Ф-31 – 15.04.

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

АТ-31 – 19.04

ТБ-31 – 01.04;

ТТ-31 – 15.04;

ТТ-32 – 17.04.

14

Захист курсових робіт, проектів (за окремим графіком)

ІС-31 - 03.04, 04.04;

Е-31 – 09.04-10.04;

ОП-31 – 11.04-12.04;

Ф-31 – 16.04, 17.04.

Багровецька І.В.

Грищенко Л.К.

Кундис А.Ю.

АТ-31 – 22.04-26.04

ТБ-31 – 02.04-04.04

ТТ-31 – 16.04, 17.04;

ТТ-32 – 18.04

15

Індивідуальне (поглиблене) діагностування особливостей розвитку психіки студента в рамках індивідуальних консультацій

І тиждень - економічне та юридичне відділення;

ІІ тиждень – НМЦЗОП;

ІІІ тиждень – автомеханічне та дорожньо-експлуатаційне відділення

Дзюбак Р.Б.

16

Індивідуальні заняття із студентами, які потребують особливої психолого-педагогічної уваги, з адитивною поведінкою, акцентуйованими рисами характеру, з числа внутрішньо переміщених осіб, із сімей учасників АТО

Кожна середа та четвер протягом місяця за запитом та/або потребою

Дзюбак Б.Р.

17

Відвідування гуртожитків №1 і №2 з питань вивчення умов проживання та навчання студентів

№1 з 08.04 по 13.04

№2 з 15.04 по 26.04

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

18

Круглий стіл з керівниками практик та представниками баз практики  щодо проходження практики

03.04.2019

Викладацька відділення

о 1320

Кундис А.Ю.

Дубінська А.А.

Кіселюк В.В.

Викладачі ЦК

19

Інформаційна виховна година на тему: «Північно-атлантичний альянс. Історя створення»  (4 квітня 1949 р. – день створення НАТо)

03.04.2019

За розкладом проведення виховних годин

Керівники груп

20

Проведення загальноколеджівської олімпіади з предмету «Історія України»

03.04.2019

1555-1715

ауд. 324, 323, 325

Івасик Л.В.

Багрійчук Н.В.

Викладачі-предметники

21

Зустріч студентів юридичного відділення (П-21, ІС-21) з працівниками Відділу ДВС ГУЮ #стопбулінгу#стопнасильству

04.04.2019

Викладачі циклової комісії юридичних дисциплін

22

Перегляди фільмів на релігійну тематику («Ісус», «Варава» та інші)

щочетверга

1700

Центр дозвілля студентів коледжу

Микитин І.М.

23

Всеукраїнський екочелендж «Сади глибше, живи ліпше! #садиглибше

04-10 квітня 2019 року

Територія коледжу

Богославець-Дроздюк Т.І.

Керівники груп

24

Батьківські збори у группах П-32, П-42, ІС-11, І-11, ІТ-11, ІС-21, П-21, П-31,               П-41, АТ-12, П-11

05.04.2019

початок о 1300

Керівники груп

Зав. відділенням

25

Хресна дорога

щовівторка о1800

Капличка гуртожитку №2

Савчинець Г.Д.

26

Проведення ради профілактики на ІІ курсах зі студентами дорожньо-експлуатаційного відділення

08.04-12.04

о 1520 ауд. 131

 

Кундис А.Ю.

Керівники груп

Батьки

27

Обстеження житлово-побутових умов студентів, які проживають в гуртожитках

№1 з 08.04 по 13.04

№2 з 15.04 по 26.04

Гнатюк О.М.

28

Аналіз роботи циклової комісії юридичних дисциплін щодо проблемних питань (розширене засідання циклової комісії)

09.04.2019

1500

методкабінет

Скрипник В.С.

Дребот С.Д.

Мамчук М.Б.

Багровецька І.В.

Купчак Н.М.

29

Проведення загальноколеджівської олімпіади з предмету «Всесвітня історія»

10.04.2019

о 1555-1715

ауд. 324, 323, 325

Івасик Л.В.

Багрійчук Н.В.

Викладачі-предметники

30

Зустріч з медичними працівниками на тему: «Здоров’я людини і шляхи його забезпечення (до всесвітнього Дня здоров’я  - 07.04.)

10.04.2019

ауд. 224

о 1200-1245

Савчинець Г.Д.

Керівники груп

31

Тематична виховна година професійного спрямування у групі П-21 «День створення НАТО»

10.04.2019

1200-1245

ауд. 302

Купчак Н.М.

32

Тематична виховна година професійного спрямування у групі П-11 «Перша конституція»

10.04.2019

1200-1245

ауд. 324

Якубів В.В.

33

Поїздка на Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів «Транспортних технологій» в м. Харків

10.04-12.04

Лозинський І.М.

Лавринович Б.І.

34

Інтегрований семінар молодих спеціалістів «На порядку денному – самоосвіта»

11.04.2019

1500

Метод.кабінет

Мамчук М.Б.

Голови ЦК

35

Засідання Педагогічної ради

11.04.2019

о1520 ауд. 224

Нагорний Р.В.

36

Перевірка документації щодо проходження  переддипломної практики студентами IV курсів автомеханічного та дорожньо-експлуатаційного відділень

11-12.04.2019

Скрипник В.С.

Дребот С.Д.

Грицак Ю.М.

Дубінська А.А.

37

Науково-практична конференція «Зростання професійної майстерності як результат практичної підготовки електромеханіків»

12.04.2019

ауд. 135

1200

Грицак Ю.М.

Ківшан Н.В.

Зеленчук М.П.

Микулин І.В.

38

Формування звітів для здачі в архів за результатами проходження технологічної практики студентами групи ЕМ-41

до 12.04.

Грищенко Л.К.

Микулин І.В.

Ківшан Н.В.

Зеленчук М.П.

Кашуба М.В.

Кіжіштейн М.М.

Іванчуку А.М.

39

Затвердження завдань на ДПА та державні екзамени

до 12.04

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

Івасик Л.В.

Голови ЦК

40

Контроль за ведення залікових книжок

22.04-26.04

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

15.04-19.04

15.04-19.04

41

Організація та проведення олімпіади з української мови для слухачів підготовчих курсів

13.04.2019

1200-1320

ауд. 314;15;316; 215; 216

Багрійчук Н.В.

42

Перевірка ведення щоденників у студентів IV курсів

15-30.2019

Зав. практиками

Керівники практики

43

Організувати та провести І етап обласної олімпіади з біології  (внутріколеджівської)

16.04.2019

 о1500

ауд. 328; 321; 322

Міскевич У.Д.

Пилип’юк В.Я.

Грішагіна Г.М.

44

Виховний захід «Шлях на Голгофу»

17.04.2019

1200-1245

Центр дозвілля студентів коледжу

 

Савчинець Г.Д.

Микитин І.М.

45

Проведення засідань стипендіальної комісії

18.04.2019

ауд. 123

1130

Скрипник В.С.

46

Атестація педагогічних працівників при комісії вищого рівня в управлінні освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації

18.04.2019

Нагорний Р.В.

Скрипник В.С.

Мамчук М.Б.

47

Організація участі студентів коледжу у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед ЗВО І-ІІ р.а. з математики

18.04.2019

м. Івано-Франківськ

Дудишин Л.В.

Зубко Н.І.

48

Виставка-презентація діяльності тематичних гуртків дорожньо-експлуатаційного відділення

18-19.04.2019

Фойє відділення

Кундис А.Ю.

Кіселюк В.В.

Викладачі ЦК

49

Перевірка ведення академічних журналів

до 19.04.2019

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

50

Конкурс-огляд навчальних кабінетів, лабораторій майстерень, спортивних залів

до 19.04

Багровецька І.В.

Кундис А.Ю.

Грищенко Л.К.

51

Екскурсія із студентами груп І-21 та Ф-21 «Запозичення практичного досвіду з розрахунку статистичних показників чисельності персоналу підприємства» відділу статистика у Надвірнянському районі»

19.04.2019

Білусяк О.М.

Дубінська А.А.

52

Проведення Дня довкілля. (до Дня довкілля – 19.04 і Всесвітнього дня Землі – 22.04)

22.04.2019

Територія коледжу

Профспілка студентів, керівники груп

53

«Методична скринька – виставка – огляд напрацювань досвідчених педагогів»

23.04.2019

методкабінет

Мамчук М.Б.

54

Участь у професійному тренінгу економічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках проведення навчальної практики спеціальності 051 «Економіка»               (група Е-31)

23.04.2019

Гаврилюк А.В.

Тимчук М.М.

55

Тематична виховна година, приурочена Чорнобильській трагедії «Чорнобиль не має минулого часу…» (26.04.1986)

24.04.2019

1200-1245

ауд. 224

Керівники груп

56

Інвентаризація навчально-методичної літератури навчально-методичного кабінету

до 24.04.

Мамчук М.Б.

Скрипник В.С.

Дребот С.Д.

57

Контроль за проходження навчальної практики студентами групи АТ-32 на СТО

до 26.04.

Грицак Ю.М.

Рябцун С.О.

Грищенко Л.К.

Викладачі

58

Перевірка наявності медичних книжок викладачів і працівників коледжу у медичному пункті

до 26.04.

Успенська Н.В.

59

Виступ хору «Барви» біля гробу Господнього в Соборі Пресвятої Богородиці

26.04.2019

1730

Павлишин С.М.

60

Підготовка матеріалів випускників коледжу 2019 р. для отримання дипломів молодшого спеціаліста

до 26.04

Штогрин Д.Р.

Багровецька І.В.

Грищенко Л.К.

Кундис А.Ю.

 

 

 

JoomShaper