День відкритих дверей коледжу

 

02 березня 2019 року у Надвірнянському коледжі НТУ відбувся День відкритих дверей.

Захід відвідало чимало зацікавлених абітурієнтів, які мали змогу поспілкуватися  із завідувачами відділень, з провідними спеціалістами, дізнатися про напрями підготовки фахівців, ознайомитися з особливостями вступної кампанії 2019 року, а також поспілкуватися з нинішніми студентами. Відповідно до програми Дня відкритих дверей було проведено презентації відділень, огляд спеціалізованих майстерень і лабораторій, комп’ютерних класів, навчальних аудиторій тощо. На завершення гостям заходу продемонстрували цікаві експерименти та досліди з хімії та фізики.

Надвірнянський коледж НТУ проводить навчання на рівні сучасних вимог, оскільки володіє потужною матеріально-технічною базою. Враховані і культурно-просвітницькі і санітарно-побутові потреби студентів – центр творчості та дозвілля студентів, велика комп’ютеризована бібліотека, два гуртожитки, зони WI-FI у навчальних корпусах та гуртожитках, просторі спортивні та тренажерний зали, медичний кабінет, їдальня – все для зручності студентів.

Абітурієнти та їх батьки отримали вичерпну інформацію про коледж та можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. 

JoomShaper