План роботи на березень 2019 року

 

ПЛАН РОБОТИ

Надвірнянського коледжу НТУ

на БЕРЕЗЕНЬ 2019р.


№ п/п

Назва заходу

Термін виконання, місце проведення

Відповідальні

1

2

3

4

1

Адміністративний контроль за проведенням занять на відділенні

Перший тиждень - НМЦЗОП;

Другий тиждень економічне та юридичне відділення;

Третій тиждень - автомеханічне відділення,

Четвертий тиждень – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

2

 Адміністративний контроль за відвідуванням студентами занять

Перший тиждень - НМЦЗОП;

Другий тиждень економічне та юридичне відділення;

Третій тиждень - автомеханічне відділення,

Четвертий тиждень – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

3

Адміністративний контроль за організацією позааудиторної роботи

Перший тиждень - НМЦЗОП;

Другий тиждень економічне та юридичне відділення;

Третій тиждень - автомеханічне відділення,

Четвертий тиждень – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

4

Адміністративний контроль за станом ведення академічних журналів

Перший тиждень - НМЦЗОП;

Другий тиждень економічне та юридичне відділення;

Третій тиждень - автомеханічне відділення,

Четвертий тиждень – дорожньо-експлуатаційне відділення

Адміністрація

5

Організаційні збори в групі ЕМ-41 з питань оформлення звітів із технологічної практики

01.03.2019

1100

ауд. 135

Грицак Ю.М.

6

Участь збірної команди коледжу з волейболу (дівчата) у XXII Всеукраїнському волейбольному турнірі серед жіночих команд пам’яті Б. Завальського

01-02 березня 2019 року

Попович В.М.

7

День відкритих дверей

02.03.2019

початок - 1030

Завідувачі відділень

Голови ЦК

Відповідальний секретар

8

Проведення директорських контрольних робіт

за графіком

Завідувачі відділеннями

9

Батьківські збори в групах О-41, О-42,     А-41

15.03

Керівники груп

Зав. відділенням

10

Батьківські збори ТТ-31, ТТ-32, ТБ-31

22.03

Керівники груп

Зав. відділенням

11

Підготовка матеріалів до семестрових та державних екзаменів та їх затвердження

до 30.03

Голови ЦК

Завідувачі відділень

12

Аналіз успішності студентів на відділеннях за результатами календарної атестації

до 29.03

Завідувачі відділень

13

Інформування батьків про успішність студентів

до 01.04

Завідувачі відділень

14

Індивідуальні заняття із студентами, які потребують особливої психолого-педагогічної уваги

Протягом місяця за

запитом та/ або потребою

Зав. відділеннями

Практичний психолог

15

Конференція «Тернистий шлях до помістності»

04.03.2019

1330-1450

ауд. 324

Свягла В.Ф.

Колядко О.О.

16

Конкурс поезії Т.Г. Шевченка і про поета

05.03.2019

кабінет-музей «Карпатська спадщина»

1000-1120

ЦК філологічних дисциплін

17

Закрита вечірка «Привіт, весна»

06.03.2019

1800

(заклад відпочинку)

Богославець-Дроздюк Т.І.

18

Вітання студентською радою колективу Надвірняняського коледжу НТУ

«Привіт, весна!»

06.03.2019

1100

Студентська рада

19

Виховна година «Жіночі портрети української історії»

06.03.2019

1200-1245

кабінет-музей «Карпатська спадщина»

Паньків Л.І.

20

День українського добровольця. Зустріч з добровольцями - учасниками українсько-російської війни

14.03.2019

1200-1320

ауд. 224

Савчинець Г.Д.

Богославець-Дроздюк Т.І.

21

Розширення засідання студентської ради, студентського профкому, активу та керівників груп на тему « Протидія булінгу в навчальному закладі»

15.03.2019

1400

ауд. 224

Савчинець Г.Д.

Дзюбак Р.Б.

22

Круглий стіл для повнолітніх студентів: «Чому мені необхідно виконати свій громадянський обов’язок?»

20.03.2019

1200-1245

ауд. 224

Богославець-Дроздюк Т.І.

23

Тематичні виховні години, приуроченні Міжнародному дню ліквідації расової дискримінації

20.03.2019

Виховні години

Керівники групи

24

Літературна кав’ярня з нагоди Всесвітнього дня поезії

21.03.2019

1400

бібліотека

Савчинець Г.Д.

Семенюк Т.П.

Богославець-Дроздюк Т.І.

25

Тематична виховна година з нагоди Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз. Зустріч з лікарем-фтизіатром

27.03.2019

1200-1245

ауд. 324

Савчинець Г.Д.

Успенська Н.В.

Керівники груп

26

27 березня 2019 року -  Міжнародний день театру. Відвідування Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка

згідно планів керівників груп

Керівники групи

27

Підготовка збірних команд з волейболу (юнаки та дівчата) до участі в обласній спартакіаді серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Івано-Франківської області

Протягом місяця

Попович В.М.

28

Підготовка збірних команд коледжу з футзалу (юнаки та дівчата) до участі в обласній спартакіаді серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Івано-Франківської області

Протягом місяця

Пинчук Б.І.

Цурак І.В.

29

Участь збірної команди коледжу з волейболу (юнаки) в обласній спартакіаді серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Івано-Франківської області

28-29 березня 2019 року

Попович В.М.

30

Екскурсії на підприємства АВІАС, Райавтодор студенти груп О-41, О-42,          А-41)

з 18.03 по 22.03

Викладачі  дорожньо-експлуатаційного відділення

31

Дослідження маршрутного потоку:            вул. Соборна – вул. Марка Черемшини м. Надвірна, на заняттях із  навчальної практики з пасажирських перевезень (студенти груп ТТ-31, ТТ-32)

Згідно розкладу проходження практики

Лозинський І.М.

Лавринович Б.І.

32

Зустріч студентів групи О-41, О-42 із керівником підприємства «ГЕФЕС» Андрусяком М.М.

20.03.2019

Голова ЦК

Зав. відділеннями

33

Проведення ради профілактики

з 25.03 по 31.03

Керівники груп, студенти, батьки, зав. відділеннями

34

Участь студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» у ІІ (обласному) етапі олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки серед здобувачів закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

22.03.2019

Ферштей І.Л.

35

Святкові заходи, приурочені Дню народження Т.Г. Шевченка

05.03-12.03

Викладачі філологічних дисциплін

36

Зустріч студентів економічного та юридичного відділень з працівниками відділу  ДВС ГУЮ на тему: «#стопбулінгу#стопнасильство»

13.03.2019

ауд. 224

1200-1245

Богославець-Дроздюк Т.І.

Тимків Н.Р.

37

Предметні дистанційні олімпіади «ОЛІМПУС весна-2019»

01.03-31.03

Пирин Н.В.

Зубко Н.І.

Кравчук М.Д.

Левкун М.П.

Міскевич У.Д.

38

Дистанційна олімпіада «Всеосвіта – весна 2019»

01.03-31.03

Андрусяк О.З.

Мантуляк Л.В.

Угорчук В.В.

Левкун М.П.

Кравчук М.Д.

39

Міжнародний освітній конкурс «Олімпус – 2019 Весняна сесія»

01.03-31.03

Дудишин Л.В.

Дудишин І.В.

Зубко Н.І.

Пирин Н.В.

Пилип’юк В.Я.

Міскевич У.Д,

Гордійчук Л.В.

40

Відкрите заняття «Застосування похідної до розв’язування прикладних задач» (група ІТ-11)

13.03.2019

830-950

ауд. 216

Зубко Н.І.

41

Організувати заняття з математики для слухачів підготовчих курсів

до 15.03.2019

Андрусяк О.З.

Зубко Н.І.

IV група

42

Відкрите заняття «Закони постійного струму» (групи АТ-12)

20.03.2019

1005-1125

ауд. 321

Левкун М.П.

43

Інтелектуальна гра з фізики для студентів І курсів технічних спеціальностей «Найрозумніший»

27.03.2019

1200-1245

ауд. 321

Левкун М.П.

Кравчук М.Д.

44

Організаційний захід «Один день з життя студента»  «Лабораторія студента» Лабораторія хімії (для абітурієнтів)

26.03.2019

ауд. 322

1200-1320

Пилип’юк В.Я.

Угорчук В.В.

Кравчук М.Д.

Левкун М.П.

45

Математична гра «Хто зверху?» (студенти груп І курсу)

29.03.2019

ауд. 216

1005-1125

Зубко Н.І.

46

Розважальна вікторина «Найрозумніший»

 

Андрійович Л.І.

47

Творчий конкурс серед знавців англійської мови «I  love Ukraine»

07.03.2019

ауд. 327

1200-1320

Ісопенко Н.Й.

Івасик Л.В.

48

Виховний позакласний захід, присвячений Шевченківським дням

13.03.2019

кабінет-музей

1200-1245

Ісопенко Н.Й.

Івасик Л.В.

49

Огляд комплексів методичного забезпечення зі спеціальностей 051 «Економіка», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

до 25.03.2019

Мамчук М.Б.

Гаєвська О.М.

Гринчишин Т.М.

Плитус О.С.

50

Збір та підготовка матеріалів до атестації, надання методичної допомоги педагогічним працівникам, що атестуються

до 15.03.2019

Скрипник В.С.

Дребот С.Д.

Савчинець Г.Д.

Мамчук М.Б.

51

Взаємодія бібліотеки з педагогічним колективом:

- інформаційне забезпечення викладачів новою періодикою, огляди;

- спільна роботи бібліотеки та педагогічного колективу щодо збереження фонду;

- інформування педагогічних працівників про нові надходження

постійно

Плитус О.С.

52

Перевірка стану ведення документації з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності у завідуючих кабінетами, лабораторіями, майстернями з підвищеною небезпекою

до 30.03

Будник Я.Б.

Зав. відділеннями

53

Круглий стіл з керівниками практик та представниками баз практик щодо узгодження навчально-методичного забезпечення практичної підготовки

березень

Дубінська А.А.

54

Майстер-клас «Розробка програми з використання оператора «for»» під час проходження навчальної практики студентами груп ІТ-21 для студентів групи ІТ-11

березень

Гринчишин Т.М.

 

JoomShaper