День відкритих дверей коледжу

 

Учні-випускники 9-тих, 11-х класів 2019 року уже сьогодні перебувають на шляху вибору майбутньої професії та відповідного навчального закладу. На цьому етапі виникає необхідність отримати більше інформації щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг того чи іншого навчального закладу 

День відкритих дверей  – найкраща нагода познайомитись з навчальним закладом, більш детально дізнатися про спеціальності, поспілкуватись з керівництвом та викладачами, отримати відповіді на запитання щодо вступу, поради і рекомендації.

Тому 08 грудня 2018 року у Надвірнянському коледжі НТУ було організовано і проведено День відкритих дверей.

Першим етапом заходу була реєстрація учасників, знайомство із завідувачами відділень, спілкування з провідними спеціалістами та консультації представників Приймальної комісії Надвірнянського коледжу НТУ майбутнім абітурієнтам та їх батькам з питань вступної кампанії 2019 року.

Програмою Дня відкритих дверей було передбачено презентації спеціальностей та огляд матеріально-технічної бази безпосередньо на кожному з відділень.Тому присутні, розділившись на окремі групи, пройшли до аудиторії, де для них було проведено презентації відділень та огляд спеціалізованих майстерень і лабораторій, верстатів та обладнання, комп’ютерних класів, кабінету-музею тощо. На завершення гостям заходу продемонстрували цікаві експерименти та досліди з хімії та фізики.

Коледж має можливість готувати фахівців на рівні сучасних вимог і володіє потужною матеріально-технічною базою. Враховані і культурно-просвітницькі і санітарно-побутові потреби студентів – центр творчості та дозвілля студентів, велика комп’ютеризована бібліотека, два гуртожитки, зони WI-FI у навчальних корпусах та гуртожитках, просторі спортивні та тренажерний зали, медичний кабінет, їдальня – все для зручності студентів.

Наші переваги:

• якісна підготовка з престижних спеціальностей:

• впровадження інновацій в освітньому процесі

• можливість навчання на денній та заочній формах;

• організоване позаудиторне життя (конференції , конкурси, флешмоби, екскурсії);

• цікаве дозвілля: різноманітні виховні заходи, спортивні секції, волонтерські заходи;

• можливість разом з дипломом молодшого спеціаліста отримати додатково професії: слюсар з ремонту автомобілів (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів), слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, машиніст крана автомобільного, електрогазозварник, лісоруб, стропальник, дорожній робітник, водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»).

До коледжу вступати легко, оскільки випускники 9 класів допускаються до участі у конкурсному відборі, якщо кількість балів вступного іспиту становить 4. Крім того закінчивши підготовчі курси, вступник не тільки підготується до вступу, а й отримає додаткові бали.

Для випускників 11 класів дозволено подавати сертифікати з мінімальною кількістю балів – 100. Для вступу потрібно сертифікат ЗНО української мови та літератури, а другий – на вибір з трьох предметів.

Крім того до коледжу можливий вступ без сертифікатів ЗНО (з дипломом кваліфікованого робітника) на скорочений термін навчання за денною або заочною формами.

Шановні абітурієнти!

На даному етапі Вашого життя важливо бути активними і креативними у виборі професії та майбутнього, адже успіх приносить лише та робота, яку обирають за власним бажанням, відповідно до інтересів та здібностей. Сподіваємось, що Ви отримали вичерпну інформацію про коледж та можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

JoomShaper