Аналіз виконання плану заходів проведення тижня з безпеки дорожнього руху в Надвірнянському коледжі НТУ

 

Відповідно до виконання вимог листа Міністерства освіти і науки України від 22.10.2018р. № 218 у Надвірнянському коледжі  НТУ було проведено з 12.11.2018 по 18.11.1018 тиждень з безпеки дорожнього руху за тематикою «Безпека на дорозі – безпека життя».

Адміністрацією коледжу була створена комісія із наступних осіб:  голова комісії Скрипник В.С. - заступник директора з навчальної роботи, члени комісії: Кундис А.Ю. - завідуючий дорожньо-екплуатаційним відділенням, Кіселюк В.В. - голова циклової комісії «Організації перевезень та будівництва автомобільних доріг і аеродромів». Комісією були розроблені заходи щодо формування основ безпечного пово працівників на автодорогах та вулицях міста, проведення позачергових  інструктажів з  БДР.  План заходів тижня з безпеки дорожнього руху було обговорено та схвалено на засіданні циклової комісії «Організації перевезень та будівництва автомобільних доріг і аеродромів».

Своєчасно була організована методична допомога з підготовки та проведення тижня: розроблені методичні рекомендації для керівників навчальних груп з зазначеного питання, пам’ятки з охорони життя та здоров’я учасників дорожнього руху, проведення виховних годин для керівників і студентів  навчальних груп «Безпека на дорозі – безпека життя», організовано виставку стінних газет під девізом  «Безпека руху - запорука вашого життя та здоров’я».

Також проведено змагання «Кращий знавець Правил дорожнього руху» серед студентів коледжу.

Результатами проведення тижня  безпеки дорожнього руху є поповнення методичних куточків з безпеки життєдіяльності, поповнення медіатеки мультфільмів та фільмів за навчальною тематикою «Про правила та безпеку дорожнього руху», підвищення рівня обізнаності студентів та працівників коледжу з питань ПДР та БДР.

JoomShaper