«Транспортна вікторина» між навчальними групами ТТ-31 та ТТ-32

 

Транспортна логістика сьогодні - це окремий напрям по організації доставок різноманітних вантажів, оптимізація використання транспорту, контролювання перевезень, розподіл вантажів, виключення ймовірних помилок, скорочення транспортних витрат, а також термінів виконання замовлення.

З допомогою транспортної логістики практично вести контроль за розподілом вантажів для автотранспорту, якісного та своєчасного виконання замовлень на доставку як у дорозі, так і після прибуття на склад замовника.

Застосовуючи логістичні принципи і методи в управлінні матеріальними ресурсами, підвищується ефективність виробництва, постачання і збуту, поліпшується обслуговування фірм, а також споживачів.

Зрештою логістика допомагає налагодити всілякі перевезення, облік, і складування так, щоб максимально мінімізувати витрати і разом з тим підвищити дохід підприємства.

Протягом тижня з 26 листопада 2018 по 30 листопада 2018  з нагоди  дня  логіста проведено ряд заходів методичного тижня циклової  комісії організації перевезень та будівництва автомобільних доріг та аеродромів.

Викладачем циклової комісії  Корчук М.П. проведено  «Транспортну вікторину»  між навчальними  групами ТТ-31 та ТТ-32. На заході були присутні викладачі циклової комісії в якості суддівського журі. Вікторина складалась з конкурсів:  “Мозковий штурм”, “Виправ помилки”, “Крокодил”, “Ерудит”, “Загадки”, “Творчий конкурс ”,  “Колаж”, “Мікрофон”,  “Скласти слова”.  Також студенти підготували презентацію фахового логіста.

Журі  за  підсумками  змагань визначили  переможцями  групу  ТТ-31.

JoomShaper