«Ефективна презентація себе на ринку праці: складання резюме, успішне проходження співбесіди, адаптація в колективі»

 

Підготовка конкурентоспроможних кваліфікованих фахівців, які володіють не лише глибокими професійними знаннями, але й сучасними технологіями самопрезентації на ринку праці є складним процесом, забезпечити ефективність якого може чітко організована консультативно-роз’яснювальна робота, проведена за участі компетентних фахівців. Тому у рамках співпраці підрозділу сприяння працевлаштуванню випускників Надвірнянського коледжу НТУ з Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 21.11.2018р. для студентів випускних груп О-41, О-42, А-41 було проведено захід під назвою «Ефективна презентація себе на ринку праці: складання резюме, успішне проходження співбесіди, адаптація в колективі».

Запрошені фахівці з профорієнтації Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості розглянули основні аспекти написання вдалого резюме (визначили типову структуру резюме та правила заповнення кожного з пунктів) та етапи проходження співбесіди (телефонна розмова з роботодавцем, підготовка до співбесіди та безпосередньо проходження співбесіди).

Учасники заходу взяли участь у обговоренні головних правил написання резюме та проходження співбесіди, професійних та особистих якостей, які оцінює роботодавець, переліку запитань до роботодавця. Консультації фахівців доповнювалися відеоматеріалами та роздатковим матеріалом. На завершення зі студентами було протестовано вправу, яку рекомендують виконувати щоб опанувати хвилювання перед проходженням співбесіди.

Такі заходи отримують позитивні відгуки студентів, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

  

  

JoomShaper