Науково-практична конференція

 

Практика –це набуття, вдосконалення професійної майстерності та застосування її в сучасному технологічному процесі галузі.

Професія автомеханіка – це одна з важливих професій тому, що якими б не були  досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з «розумними руками». Внаслідок збільшення, з року в рік, кількості різноманітних автомобілів, удосконалення виробництва автомобілебудування і автосервісу, необхідні висококваліфіковані кадри, тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійно.

Фахівця автомеханіка чекає широкий спектр місць роботи. Це і автомобільний сервіс, сільськогосподарські та промислові підприємства, автобусні парки, підприємства автоперевезень.

Отже, 8 листопада 2018 року студенти технічних спеціальностей, викладачі автомеханічного відділення, адміністрація коледжу об’єднались для досягнення  мети конференції, зокрема, вдосконалення професійної майстерності в сучасному технологічному процесі галузі.

Першочерговим завданням було  проаналізувати, що практика є важливим інструментом професійного самовизначення та професійного становлення. Вона є частиною професійної підготовки майбутніх молодших спеціалістів і створює умови для оволодіння майбутньою професією на основі базових знань, умінь та навичок. Суть цього питання розкрила Світлана Дмитрівна Дребот, заступник директора з навчально-виробничої роботи, кандидат економічних наук, яка також конкретизувала ринок праці України на предмет наявності та додаткової потреби механіків.

Рябцун Сергій Олександрович, викладач автотехнічних дисциплін, голова циклової комісії у своїй доповіді наголосив на важливість практичної підготовки молодшого спеціаліста яка є основою виконання дипломного проекту та успішного його захисту.

Надзвичайно цікаво було ознайомитись з результатами опитування, методом анкетування, майбутніх випускників автомеханічного відділення щодо організації та проблем практичної підготовки очима студентів за результатами яких установлено, що більшість студентів задоволені організацією та базами проходження практики. Анкетування проводив викладач автотехнічних дисциплін, керівник практики Юрій Михайлович Грицак.

Захоплюючими були презентації відео звітів про проходження технологічної практики студентами коледжу  Аліксеєвим А.С. (база практики СТО «Тіп топ» м. Коломия),  Бойка Ю.П. (СТО «Мег-авто» м. Калуш),  Дмитраша Р.В. (СТО ПП «Ткач» м. Надвірна), Лукача Ю.Д., Федюка Н.В. (СТО «Карпати – Лада» м. Івано-Франківськ), Марусяка М.М., Маркульчика М.М. (СТО «ІФКАР» м. Івано-Франківськ), Білика І.М. (ТзОВ «Медобори» м. Долина).

  

  

Підсумком роботи науково-практичної конференції було окреслення чітких пріоритетних напрямів роботи щодо організації та проходження практик для удосконалення освітнього процесу та забезпечення його ефективності.

 

JoomShaper