Захід “Методи пошуку роботи. Послуги служби зайнятості”

 

Пошук роботи – справа нелегка і довготривала, яка при конструктивному підході і ретельній організації обов’язково приносить позитивний результат. Які ж методи є найбільш ефективними на сьогоднішній день, і яким чином організувати процес пошуку роботи, щоб він став максимально результативним?

Для допомоги студентам випускних груп коледжу у вирішенні цих питань 31.10.2018 року працівниками підрозділу сприяння працевлаштуванню випускників навчального закладу спільно з фахівцями з профорієнтації Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості було організовано і проведено захід під назвою “Методи пошуку роботи. Послуги служби зайнятості”.

Представники центру зайнятості, Іванна Василівна Зінченко та Анжела Романівна Ментинська ознайомили студентів з найбільш ефективними методами, джерелами пошуку роботи та озвучили ряд рекомендацій для працевлаштування. В умовах конкурентної боротьби за робоче місце, людина, яка шукає роботу повинна знати сучасні прийоми пошуку та вміти їх ефективно використовувати.

Анжела Романівна детально поінформувала студентів про: послуги, пов'язані з працевлаштуванням, які надає центр зайнятості громадянам, котрі до них звертаються з метою пошуку роботи; розмір та порядок отримання допомоги по безробіттю.

Цікавим для студентів виявився той факт, що відповідно до Закону про зайтятість населеня, випускники ВНЗ належать до тієї категорії громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню. Для роботодавців установлено квоту в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників, обов’язковою умовою дотримання якої вважається працевлаштування таких громадян.

Варто зазначити, що зусилля більшості тих хто правильно шукає роботу закінчуються працевлаштуванням, тому:

  • постійно переглядайте періодичні видання з інформацією про вакансії, особливу увагу приділяйте публікаціям про підприємства які розширюють свої можливості, відкривають нові філії та мають у майбутньому потребу у працівниках;
  • зверніться до центру зайнятості, де ви зможете ознайомитися з переліком вільних вакансій;
  • відвідуйте масові інформаційні заходи – ярмарки вакансій, дні кар’єри, презентації підприємств за участю роботодавців;
  • використовуйте особисті контакти. Зверніться за допомогою до друзів, родичів та знайомих;
  • активно використовуйте можливості Iнтернет – мережі.

Враховуйте ці поради та успіху Вам у їх реалізації.

  

JoomShaper