Семінар-практикум «Осінні зміни та актуальні питання обліку та оподаткування»

 

Щоб стати хорошим бухгалтером треба знати не тільки ази бухгалтерського і податкового обліку, а й слідкувати за змінами у законодавстві, які відбуваються постійно. А щоб краще зрозуміти їх суть, варто відвідувати заходи, які спрямовані на детальне вивчення та обговорення актуальних питань та проблем обліку та оподаткування.

Участь студентів коледжу в конференціях, семінарах, круглих столах збагачують їх новими знаннями, які стануть в нагоді не тільки під час навчання, а й в майбутній професійній діяльності. Так 31жовтня 2018 року студенти Надвірнянського коледжу НТУ Глинка А.М. (гр. ОП-31) та Дідушко І.І. (гр.І-21) разом з викладачем бухгалтерського обліку Гаєвською О.М. взяли участь у семінарі-практикумі «Осінні зміни та актуальні питання обліку та оподаткування» від Всеукраїнського видання «Все про бухгалтерський облік» на базі університету ім.Короля Данила Галицького (м.Івано-Франківськ)

Семінар проводила тренер тематичних тренінгів в сфері обліку та податків, сертифікований бухгалтер міжнародного рівня CAP, СІРА 
із практичним досвідом з 1998 року Людмила Шахно, директор Академії професійного бухгалтера, судовий експерт за спеціальністю економічна експертиза бухгалтерського та податкового обліку

Вона  розповіла про основні зміни у законодавчих актах, що стосуються питань нарахування та сплати ПДВ, підготовки до складання річної фінансової звітності за національними (НПСБО) та міжнародними (МСФЗ) стандартами, пояснила основні аспекти обліку дебіторської заборгованості, зокрема необхідності створення резерву сумнівних боргів, ввела в курс валютних змін із 2019 року,  дала коментар щодо законопроекту податку на виведений капітал тощо.

Наприкінці семінару п. Людмила дала ґрунтовні відповіді на питання присутніх. Приємною несподіванкою став розіграш символічних подарунків від редакції газети «Все про бухгалтерський облік»  серед присутніх на семінарі, один з яких пощастило отримати нашій студентці Анні Глинці.

Про всі почуті на семінарі  новини та актуальні питання  обліку і оподаткування  дівчата розповіли своїм одногрупникам на заняттях з бухгалтерського та фінансового обліку.

 

JoomShaper