Методичний тиждень циклової комісії організації перевезень та будівництва автомобільних доріг та аеродромів

 

З 22 до 26 жовтня 2018 року в коледжі  проходив методичний тиждень циклової  комісії організації перевезень та будівництва автомобільних доріг та аеродромів.

Кожен день був насичений різноманітними заходами та подіями.

Розпочали  методичний тиждень циклової  комісії урочистою лінійкою для студентів та викладачів дорожньо-експлуатаційного відділення з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. З вітальним словом  виступив заступник директора коледжу з навчальної роботи Скрипник В.С.  який зауважив,  що надзвичайно  важливо в житті кожної людини обрати таку  професію, яка приноситиме не тільки матеріальну винагороду, а й задоволення і  водночас буде корисною суспільству.

Протягом тижня на відділенні   проходила  виставка стінгазет та технічної творчості, де студенти, викладачі та працівники коледжу мали можливість ознайомитися з роботами учасників гуртків із спецдисциплін – різноманітними  макетами та  моделями.

  

Завдяки спільній роботі  викладачів Киричука М.В., Пенгрина А.Р. та Корчук М.В. в рамках тижня циклової комісії було створено та представлено  презентацію спеціальності «Організація перевезень та будівництва автомобільних доріг та аеродромів».

Чудовим розважальним заходом  на відділенні стало проведення викладачами Гаврилюк А.В., Кузьмич М.В. та Кіселюк В.В. студентської гри КВК між групами А-41 та  О-41. Попри  рішучий настрій кожної із команд  до перемоги саме дружба стала результатом змагань. Ще одним цікавим заходом стала гра-квест «Стежина до знань», яку підготували викладачі Голейко О.В., Кузьмич М.В., Ґедзь О.П., Киричук М.В., Пенгрин А.Р. зі студентами груп ТБ-21, ТБ-31 та А-41.

  

  

  

  

  

  

Не обійшлося і без показових відкритих занять!  Зокрема,викладач  Ґедзь О.П. провів відкрите лекційне заняття на тему: «Влаштування дорожніх одягів із кам’яних матеріалів оброблених неорганічними і органічними в’яжучими,  а викладач дисципліни «Дорожні машини, автомобілі і трактори» Киричук М.В. -  на тему: «Види сучасної будівельної техніки».  Студенти активно обговорювали основні питання теми заняття і дискутували  з викладачем та  товаришами з групи, що свідчить про  високий рівень  підготовки та  зацікавленість їх у своїй майбутній професії.

Студенти та викладачі відділення  були раді вітати вельмишановних гостей, які поруч із студентами прийняли участь  у студентській конференції на тему: «Перспективи розвитку дорожньої галузі»,  зокрема  Щербу Ігора Івановича, начальника Служби експлуатації автомобільних доріг в Івано-Франківській області, та Віталія Антоновича Трачука, начальника філії «Надвірнянський райавтодор».

Представники дорожної галузі радо ділились своїм практичним досвідом зі студентами, а вони із захопленням слухали та задавали цікаві питання професіоналам.

Також в рамках тижня циклової комісії відбулась зустріч студентів  груп О-41 та О-42 з головою правління ПрАТ «Коломийське АТП» Атамановим Миколою Павловичем на якій  обговорили  сучасний стан та перспективи розвитку автомобільного транспорту з врахуванням державної політики в транспортній галузі та  перспективу працевлаштування майбутніх фахівців на транспортних підприємствах.

  

Протягом  усього методичного тижня проходив турнір з міні-футболу «Кубок відділення» у якому брали участь викладачі  Киричук М.В., Пенгрин А.Р., Лавринович Б.І., Лозинський І.М., Гереджук О.М., Цурак І.В.

  

Завершальним акордом методичного тижня стало засідання циклової комісії з обговоренням результатів проведення тижня циклової комісії та урочиста лінійка з нагоди  Дня працівників автомобільного транспорту  та дорожнього господарства з  нагородженням  переможців усіх конкурсів та змагань!!!

    

    

 

JoomShaper