Навчальна екскурсія студентів в бухгалтерію Надвірнянського коледжу НТУ

 

Хто краще розкриє суть майбутньої професії студентам як не професіонал? Саме тому 29 жовтня 2018 року  з метою ознайомлення з основними аспектами організації  бухгалтерської служби на підприємствах, в установах та організаціях відбулась навчальна екскурсія студентів групи І-21 під керівництвом викладача Гаєвської О.М. в бухгалтерію Надвірнянського коледжу НТУ. 

Очільниця  цього підрозділу  – головний бухгалтер Г.М. Шпинта представила студентам його структуру, ознайомила з основними завданнями, які виконує бухгалтерія, розповіла про всі переваги та труднощі в роботі бухгалтера. Надзвичайно цікаво для студентів було власними очима побачити специфіку роботи в середовищі програми «Казна» та системі  ProZorro, що їм продемонструвала бухгалтер коледжу М.Ямненко.

Студенти із захопленням слухали поради від практикуючих бухгалтерів і (за їх словами) ще раз переконались у вірному виборі своєї майбутньої професії.

Такого виду екскурсії вже стали невід’ємною складовою навчального процесу на економічному відділенні, оскільки мають вагомий психологічний аспект, який показує, що професія бухгалтера цікава, стосується різних сфер господарювання та викликають  у студента бажання більш ретельно вивчати теоретичні аспекти обліку та оподаткуванння для того, щоб в майбутньому вдало їх застосовувати на практиці. .

Як показує практика, необхідність таких візитів мотивує студентів, адже вони мають можливість зорієнтуватись у сфері майбутньої діяльності та зрозуміти її практичну значущість як для підприємства, установи чи організації так і для країни в цілому.

JoomShaper