День відкритих дверей Надвірнянського коледжу НТУ

Ми не завжди зможемо створити майбутнє для нашої молоді,

але ми завжди можемо створити молодь для майбутнього.

Франклін Рузвельт 

День відкритих дверей – це чудова нагода дізнатись більше про навчальний заклад та спеціальності, отримати інформацію про умови вступу.

З цією метою 20 жовтня 2018 року Надвірнянський коледж НТУ гостинно запросив усіх тих, хто був охочий познайомитись із навчальним закладом у виборі професії.

Усі присутні мали можливість поспілкуватися із завідувачами відділень, ознайомитись з інформаційними тематичними стендами, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру, уточнити умови вступу, отримати вичерпну інформацію з уст представників відділень щодо напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється у Надвірнянському коледжі НТУ.

Кваліфіковані викладачі навчального закладу, Іванна Андрійович – керівник підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу, Мар’яна Тимчук – відповідальний секретар приймальної комісії, Андрусяк Олеся – керівник підготовчих курсів презентували навчальний заклад відеороликами на мультимедійному екрані.  

В свою чергу провідний фахівець з профорієнтації  відділу надання соціальних послуг Уляна  Півторанюк Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ наголосила на престижності даного навчального закладу, адже в Надвірнянському коледжі є чотири відділення – центр загальноосвітньої підготовки та центр перепідготовки робітничих кадрів, за якими навчають на робітничі професії:  водій (категорії В,С),  машиніст крана автомобільного,  стропальник, електрогазозварник.

По закінченню Дня відкритих дверей кожному учневі було вручено сертифікат учасника. Налагоджена співпраця навчального закладу з Надвірнянською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ не залишилась поза увагою, адже всі гості залишились задоволеними та озброєними необхідною інформацією.

 

JoomShaper