Зустріч з правниками. «Я МАЮ ПРАВО!»

 

Правова освіта і правове виховання займають особливе місце у розбудові правової держави та громадянського суспільства в Україні. Без глибоких правових знань еволюційний розвиток суспільства неможливий.

Підтримуючи вже хорошу традицію, 19 жовтня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася зустріч студентів юридичного та дорожньо-екслуатаційного відділень коледжу з керівним складом Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, Управління державної виконавчої служби та відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Гості розповідали студентам про: онлайн сервіси Міністерства юстиції,  законодавчі зміни щодо стягнення аліментів, новинки сімейного законодавства. Особливу увага була звернута на право просвітницьку кампанію #СТОПБУЛІНГ та #СТОПНАСИЛЬСТВО.

Студентів запросили взяти участь у  Всеукраїнському конкурсі «Портрет виконавця очима сучасної молоді».

Начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук запросив студентів проходити виробничу практику на базі управління юстиції, відвідувати відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області з метою ознайомлення з роботою державного виконавця, а після закінчення навчання брати участь в конкурсах на заміщення вакантних посад, які проводяться управлінням юстиції.

Колеги-юристи були  приємно вражені зустріччю, теплим спілкуванням, оскільки саме на авторитеті правознавців будується повага і довіра громадян до держави. Практикуючі правники побажали студентам успіхів та наснаги у навчанні, висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

  

  

  

JoomShaper