План роботи на жовтень 2018 року

ПЛАН РОБОТИ

на жовтень 2018 року

п/п

 

Назва заходу

Термін виконання

 

Відповідальні

1

Першість коледжу з міні-футболу серед юнаків  І курсів

02-09 жовтня

Цурак І.В.

Пинчук Б.І.

2

Урочистості  з нагоди  Дня працівника освіти

4 жовтня

Савчинець Г.Д.

Микитин І.М.

3

Заходи до Дня працівника освіти на економічному та юридичному відділеннях. Флеш-моб «Привітай свого викладача»

4-6 жовтня

Богославець-Дроздюк Т.І

Багровецька І.В..

 

4

Святкова ярмарка  з нагоди Дня працівника освіти

4 жовтня

Савчинець Г.Д.

Богославець-Дроздюк Т.І.

 

5

Першість коледжу з міні-футболу серед дівчат  І курсів

04-11 жовтня

Пинчук Б.І.

Цурак І.В.

6

Привітання працівників карного розшуку із професійним святом

5 жовтня

Купчак Н.М.

7

Урочисті заходи  з нагоди  Дня юриста

8 жовтня

Срібна Б.Р.

Гнатюк З.Я.

Цюрак С.М.

8

Практичне заняття студентів  економічного відділення групи Ф-31 з навчальної практики  у Надвірнянському відділенні  Приватбанку

8 жовтня

Богославець-Дроздюк Т.І

Галайчук С.П.

 

9

Урочисте відкриття Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка  з української мови та літератури

10 жовтня

Григораш О.М.

Іроденко Т.Б.

10

Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка з української мови та літератури

10-19 жовтня

Дем’янчук О.В.

Багрійчук Н.В.

11

Екскурсійна поїздка студентів груп  ОП-31, О-42 та  ІТ-31 у місто Київ

11-13 жовтня

Пилип’юк В.Я.

Зубко Н.І.

Богославець-Дроздюк Т.І.

12

Участь в обласній спартакіаді серед студентів ЗВО рівня коледжі з легкоатлетичного кросу

11 жовтня

Гекманюк В.І.

 

13

Екскурсійна поїздка на ДП ВО «Карпати» група ЕМ-21

11 жовтня

Ківшан Н. В.

Кіжіштейн М.М.

14

Участь студентів та працівників коледжу  в міських та районних відзначеннях Дня захисника України та  Дня українського козацтва

14 жовтня

Савчинець Г.Д.

Богославець-Дроздюк Т.І.

 

15

Мала Академія Наук  України. Всеукраїнськийконкурс «Відкрита природнича демонстрація» з фізики та хімії

1-15 жовтня

Угорчук В.В.

Пилип’юк В.Я.

16

Першість коледжу з баскетболу серед І курсів

15-22

жовтня

Дячук В.В.

17

Обласне методичне об’єднання викладачів фізики  на базі Івано-Франківського державного коледжу технології та бізнесу

 

 

16 жовтня

Викладачі фізики

18

Екскурсія студентів групи  ЕМ-21  у музей  історії  Надвірнянщини

17 жовтня

Богославець-Дроздюк Т.І.

19

Засідання клубу «Криміналіст»

18 жовтня

Гуцуляк В.І.

20

Дистанційна предметна олімпіада «Всеосвіта – Осінь» 2018 року з фізики

16-31

жовтня

 

Угорчук В.В., Левкун М.П., Демешин У.С.

21

Дистанційна предметна олімпіада «Всеосвіта – Осінь» 2018 з математики

16-31

жовтня

 

Мантуляк Л.В., Андрусяк О.З.

22

Обласне методичне об’єднання викладачів біології на базі Коломийського медичного коледжу імені І. Франка

17 жовтня

Викладачі біології

23

Всеукраїнська предметна олімпіада з фізики

16-31

жовтня

Левкун М.П., Кравчук М.Д.

Угорчук В.В.

24

Всеукраїнська предметна олімпіада з біології

16-31

жовтня

 

Міськевич У.Д., Штогрин Г.М., Пилип’юк В.Я

25

Всеукраїнська предметна олімпіада з математики

16-31

жовтня

 

Зубко Н.І., Андрусяк О.З.

Пирин Н.В., Мантуляк Л.В.

26

Дистанційна предметна олімпіада «Всеосвіта – Осінь» 2018 з географії

16-31 жовтня

 

Венцик Н.М.

27

Обласне методичне об’єднання викладачів фізичного виховання  на базі Івано-Франківського коледжу  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника»

18 жовтня

Викладачі фізичного  виховання

28

Обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки  на базі КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж»

18 жовтня

Викладачі інформатики та комп’ютерної техніки

29

Брейн-ринг «Електричні вимірювання»

18 жовтня

Ківшан Н. В.,

Кіжіштейн М.М.

30

Батьківські  збори

За окремим планом

Зав.

відділеннями

Керівники груп

Практичний психолог

31

День відкритих дверей

20 жовтня

Тимчук М.М.

Андрусяк О.З.

32

Проведення квесту «Цікава бухгалтерія» студентами економічного відділення  групи І-21

22 жовтня

Багровецька І.В.

Гаєвська О.М.

Савчук І.В.

33

Тиждень ЦК  організації перевезень та будівництва доріг і аеродромів

22-26 жовтня

Кіселюк В.В.

34

Турнір з міні-футболу «Кубок відділення» (дорожньо-експлуатаційне відділення)

22 жовтня

Лавринович Б.І.

Киричук М.В.

Цурак І.В.

35

Виставка технічної творчості. Мультимедійна презентація

23 жовтня

Викладачі ЦК організації перевезень та будівництва доріг і аеродромів

36

Інтелектуальна гра  «Що? Де? Коли?»

23 жовтня

Викладачі ЦК організації перевезень та будівництва доріг і аеродромів

37

Планове засідання юридичної клініки

23 жовтня

Калинюк М.М.

Квасняк М.В.

 

38

Показовий виступ із старт-райдингу, картингу

24 жовтня

Кіселюк В.В.

Студенти

Пилип’як В.

Власюк В.

39

Конференція за участі представників дорожньої галузі на тему «Перспективи розвитку дорожньої галузі »

 

Кіселюк В.В.

Викладачі ЦК

40

Конкурс «Таланти твої, коледж»

24 жовтня

Савчинець Г.Д.

Микитин І.М.

41

Засідання правового клубу «Істина»

25 жовтня

Якубів В.В.

 

42

Випуск студентської газети  економічного та юридичного відділень

до 25 жовтня

Багровецька І.В.

Плитус О.С.

Гаєвська О.М.

Купчак Н.М.

Гринчишин Т.М.

43

Автомобільна вікторина  за участю студентів автомобільного відділення груп  ЕМ-31, АТ-31 АТ-32 з нагоди  Дня автомобіліста і  дорожника

24-25 жовтня

Рябцун С.О.

44

Проведення квесту «Стежина до знань»

25 жовтня

Викладачі ЦК організації перевезень та будівництва доріг і аеродромів

45

Студентська звітно-виборча конференція з виробів голови студентської ради

25 жовтня

Савчинець Г.Д.

Богославець-Дроздюк Т.І.

46

Заходи до Дня визволення України від гітлерівських загарбників

28 жовтня

ЦК ЦК суспільно-філологічнихдисциплін

47

Заходи до Дня автомобіліста і дорожника. Урочиста лінійка з нагоди Дня автомобіліста та дорожника

жовтня

Грищенко Л.К.

Кундис А.Ю.

Викладачі ЦК

48

Конкурс поезії (І етап)

31 жовтня

Багрійчук Н.В.

ЦК суспільно-філологічнихдисциплін

49

Туристична поїздка студентів групи П-21 в місто Ужгород 

29-30 жовтня

Купчак Н.М.

50

Обласне методичне об’єднання викладачів англійської мови  на базі Івано-Франківського коледжу Короля Данила.

31 жовтня

Викладачі англійської мови

51

Практика:

- слюсарно-механічна

( гр.ЕМ-21)

- демонтажно-монтажна

(гр.АТ-32)

 

- слюсарна (гр.АТ-21)

08.10-19.10

 

 

22.10-09.11

 

 

22.10-09.11

 

Лавринович  М.М.

Дмитрук П.І.

 

 

 

 

 

 

JoomShaper