Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник) в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів загальноосвітнього відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Пара

Група/день тижня

АТ-11

АТ-12

ЕМ-11

ТТ-11

ТБ-11

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

V

Математика

Зубко Н.І.

215

Фізика і астрономія

Левкун М.П.

321

Захист Вітчизни

Будник Я.Б.

72

Культурологія

Плитус О.С.

301

Біологія і екологія

Міскевич У.Д.

312

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

V

Всесвітня історія

Самборський Є.П

323

Культурологія

Плитус О.С.

301

Біологія і екологія

Пилип’юк В.Я.

322

Фізика і астрономія

Левкун М.П

325

Фізична культура

Пинчук Б.І.

(спорт зал №2)

 

Середа 26.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

IV

 

 

 

Біологія і екологія

Штогрин Г.М.

211

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

І

 

 

Математика

Пирин Н.В.

213

 

 

IV

Культурологія

Плитус О.С.

301

Біологія і екологія

Міскевич У.Д.

312

 

 

 

V

 

Захист Вітчизни

Микитин А.І.

61

 

 

Всесвітня історія

Самборський Є.П.

315

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів загальноосвітнього відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Пара

Група/день тижня

 

П-11

І-11

ІТ-11

ІС-11

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

V

Фізика і астрономія

Кравчук М.П.

 328

Всесвітня історія

Самборський Є.П.

323

Українська мова

Демянчук О.В.

Багрійчук Н.В.

71      302

Захист Вітчизни

Будник Я.Б.

72

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

І

 

 

Біологія і екологія

Пилипюк В.Я.

322

 

V

Біологія і екологія

Міскевич У.Д.

312

Фізика і астрономія

Кравчук М.П.

328

 

Зарубіжна література

Григораш О.М.

315

 

Середа 26.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

Зарубіжна література

Грицюк Х.І.

314

 

 

V

Всесвітня історія

Самборський Є.П.

323

 

 

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

V

 

 

 

Фізика і астрономія

Кравчук М.П. 328

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник))

ІV

Фізична культура

Микитин А.І.

Дячук В.В.

 

 

Біологія і екологія

Міскевич У.Д. 312

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів економічного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Пара

Група/день тижня

І-21

Е-31

ОП-31

Ф-21

Ф-31

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

V

Людина і світ

Божак Я.В.

212

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

327

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

327

Економіка підприємства213

Дубінська Н.Ю.

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

327

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

IV

 

 

 

 

Банківські операції

Томчук Н.М. 212

V

 

Планування та організація діяльності підприємства

Дубінська Н.Ю. 213

Контроль і ревізія

Гаєвська О.М.

228

Політична економія

Купчак С.В. 311

 

 

Середа 26.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

IV

 

 

Українська мова

Мамчук М.Б. 134

 

Податкова система

Богославець Т.І. 217

V

Політична економія

Купчак С.В. 311

 

 

 

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

V

Економіка підприємства

Дубінська Н.Ю. 213

 

 

Людина і світ

Божак Я.В. 325

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник))

IV

Менеджмент

Юрчило І.Й. 312

 

 

Фізична культура

Пинчук Б.І.

 

 

Примітка: для групи Е-31  V-ті пари з навчальної практики 01.10 та 02.10 (викладачі Тимчук М.М., Гаврилюк А.В. (ауд. 225; 230).

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів економічного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018 

Пара

Група/день тижня

 

ІТ-21

ІТ-31

ІТ-41

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

V

Економічна теорія

Дребот С.Д.

211

 

Технологія захисту інформації

Олійник Г.Я. 222

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

Теорія ймовірностей та МС

Зубко Н.І. 216

 

V

 

Організація БД та знань

Гринчишин Т.М. 226

Пирин О.В. 227

Адміністрування програмних систем і комплексів

Борко В.Я. 223

 

Середа 26.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

V

Основи правознавства

Якубів В.В. 215

Операційні системи

Гринчишин Т.М. 226

Пирин О.В. 227

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

 

Українська мова

Іроденко Т.Б. 316

V

Дискретна математика

Демешин У.С. 216

 

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник)

ІV

Математика

Пирин Н.В. 215

 

 

Примітка:

-         для студентів групи ІТ-31  V-та пара з дисципліни  «Організація баз даних та знань» 03.10.2018 викладачі                           Гринчишин Т.М. аудиторія 226 та  Пирин О.В. аудиторія 227;

-         для студентів групи ІТ-41  V-та пара з дисципліни  «Адміністрування програмних систем і комплексів» 02.10.2018 викладач Гринчишин Т.М. аудиторія 226.

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів економічного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Пара

Група/день тижня

П-21

П-31

П-32

П-41

П-42

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

IV

 

Діловодство

Антоняк Р.Б. 424

ДБ і МС

Якубів В.В. 422

Кримін. процес

Гуцуляк В.І. 426

 

V

Історія України

Савчинець Г.Д.

324

Фізичне виховання

Дячук В.В.

Діловодство

Антоняк Р.Б.

424

 

Кримінальний процес

Гуцуляк В.І. 426

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

IV

 

 

Кримінальне право

Гуцуляк В.І.

426

Цивільний процес

Бакота І.І. 425

Фізичне виховання Дячук В.В.

V

Економічна теорія

Дребот С.Д. 211

 

Екологічне право

Якубів В.В. 422

 

Цивільний процес

Бакота І.І. 425

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

І

 

 

 

Правові основи сер тиф. послуг АТ

Клюфінський 423

 

IV

 

ДБ і МС

Якубів В.В. 422

 

 

 

V

Основи інформатики і обчислювальної техніки

Пирин О.В. 227

Дмитрук І.І. 218

 

 

 

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник))

IV

Людина і світ

Божак Я.В. 325

 

 

 

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів економічного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Пара

ІС-21

ІС-31

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

V

Стилістика ділового мовлення та редагування службової документації

Багрійчук Н.В.

71

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

Андрійович Л.І.

327   318

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

Архівознавство

Семенюк Т.П.

102

V

Людина і світ

Божак Я.В.

314

Фізичне виховання

Дячук В.В.

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

Діловодство

Антоняк Р.Б.

228

V

Документознавство

Антоняк Р.Б.

225

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник))

ІV

Основи правознавства

Цюрак С.М.

423

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів дорожньо-експлуатаційного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018

Пара

Група/день тижня

 

ТТ-21

ТТ-22

ТТ-31

ТТ-32

О-41

О-42

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

І

 

 

 

133 Орган. ПАП

Лозинський І.М

 

 

ІV

 

 

 

 

БЖД 121

Мірецький І.Л.

ТЕР 134

Гереджук О.М.

V

123 Креслення

Клюфінський

Іанчук А.М.136  

Основи правознавства

Срібна Б.Р.61

Орган. ПАП

Лозинський І.М

133

 

ТЕР 134

Гереджук О.М.

БЖД 121

Мірецький І.Л.

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

 

ТЕА 123

Нагорний В.Р.

 

 

Транспортне право 103

Купчак Н.М.

V

Основи правознавства

Срібна Б.Р.

61

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

Ісопенко Н.Й.

327     326

ПДР 131

Кіселюк В.В.

ТЕА

Нагорний В.Р.

123

 

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

V

Фізика

Угорчук В.В.

321

123Креслення

Клюфінський

Іанчук А.М. 136 

 

ПДР 131

Кіселюк В.В

 

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник))

ІV

123 Автомобілі

Лавринович М.

321Фізика

Угорчук В.В.

 

 

Фізичне виховання

Цурак І.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів дорожньо-експлуатаційного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018 

Пара

Група/день тижня

 

ТБ-21

ТБ-31

А-41

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

ІV

 

Вишукування та проектування автомобільних доріг і аеродромів

Голейко О.В. 103

 

V

Хімія

Пилипюк В.Я. 322

 

 

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

І

 

 

Будівництво АД та аеродромів

Гедзь О.П. 104

V

Іноземна мова

Чайковська В.Я. 327

Андрійович Л.І. 318

Правила і безпека дорожнього руху

Кундис А.Ю. 136

Будівництво АД та аеродромів

Гедзь О.П. 104

 

Середа 26.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

V

 

 

Міський транспорт, вулиці та дороги

Гедзь О.П. 104

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

Технічна механіка

Бойко В.А.

134

 

V

Геодезія

Кузьмич М.В. 102

 

Фізичне виховання

Цурак І.В.

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник)

ІV

Геологія

Кузьмич М.В. 102

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів автомеханічного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018 

Пара

Група/день тижня

 

АТ-21

АТ-22

АТ-31

АТ-32

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

ІV

 

 

Організація та планування під-в

Андрейчук Л.М. 101

ТЕА

Станкевич В.В.

118

V

Технічна механіка

Бойко В.А.

114

Фізична культура

Гекманюк В.І.

Цурак І.В.

ТЕА

Станкевич В.В.

118

Організація та планування під-в

Андрейчук Л.М. 101

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

І

 

 

 

 

V

 

 

ВСТВ

Кашуба М.В. 112

Фізичне виховання

Микитин А.І.

 

Середа 26.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

 

 

 

V

Будова автомобілів

Рябцун С.О. 132

Вступ до спеціальності

Станкевич В.В.118

 

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

 

 

ВСТВ

Кашуба М.В. 112

V

Основи правознавства

Цюрак С.М.

Технічна механіка

Бойко В.А. 114

 

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник))

ІV

Електротехніка та електроніка

Ківшан Н.В. 61

ТКМ та матеріалознавство

Паньків О.Ю. 114

 

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за середу (чисельник)

для студентів  автомеханічного відділення в період 24.09.2018 по 28.09.2018 

Пара

Група/день тижня

 

ЕМ-21

ЕМ-31

ЕМ-41

 

Понеділок 24.09.2018 (І пара середи (чисельник))

V

Фізика

Угорчук В.В.

321

Будова і експлуатація автомобілів і тракторів

Рябцун С.О.

Іванішак І.М. 132

Електронні та мікропроцесорні системи АЗ

Ферштей І.Л.

135

 

Вівторок 25.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

ПДР

Кіселюк В.В. 131

Економіка підприємства

Багровецька І.В. 212

V

 

Фізичне виховання

Пинчук Б.І. Цьомко І.Я.

 

 

Середа 26.09.2018 (ІІ пара середи (чисельник))

ІV

 

 

Комп’ютерна діагностика тех. стану автомобілів і тракторів

Зеленчук М.П.

Ферштей І.Л. 135

V

Теоретичні основи електротехніки

Ківшан Н.В. 61

 

 

 

Четвер 27.09.2018 (ІІІ пара середи (чисельник))

V

Двигуни автомобілів і тракторів

Рябцун С.О. 132

 

 

 

П’ятниця 28.09.2018 (IV пара середи (чисельник)

ІV

Основи технічної механіки

Кашуба М.В.т112

 

 

  

JoomShaper